Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Блог Статті

Адвокат в Києві

адвокат в києві

У кожної людини виникають ситуації в житті, які можливо вирішити тільки з адвокатом в Києві. Він надасть кваліфіковану допомогу і допоможе розібратися в тонкощах законодавчих норм і правил, представить ваші інтереси в суді.

Які існують види допомоги адвоката

На сьогодні існує безліч видів адвокатської допомоги. Основною їх метою є захист прав свого клієнта. Спеціаліст може знадобитися в будь-якій ситуації, навіть при вирішенні побутових суперечок між сусідами або близькими родичами. Адвокат в Києві надає наступні види послуг:

При виникненні будь-яких спорів або проблемних ситуацій завжди своєчасно звертайтеся за професійною допомогою адвоката в Києві.

Адвокат в Києві – основні галузі права

Адвокат допомагає вирішити питання, які можуть бути пов’язані з різними областями права. Кожна область відрізняється нормативними актами і законами. Адвокат в Києві надає свої послуги в таких областях:

  1. Кримінальні справи. Спеціаліст повністю супроводжує клієнта під час судового розгляду, включаючи попереднє розслідування, а також подачу апеляції.
  2. Дорожньо-транспортні пригоди. У роботу адвоката входить консультація в телефонному режимі, виїзд на місце ДТП, представлення інтересів клієнта при адміністративному розгляді.
  3. Цивільні справи. До компетенції фахівця входить відшкодування матеріального збитку, захист прав споживачів, вирішення спорів у спадок і житлових питань. Також адвокат по цивільних справах допомагає в розірванні шлюбу та вирішення спорів у вихованні дітей та поділ майна.
  4. Для юридичних осіб. Адвокат в Києві проводить аналіз документів, представляє інтереси клієнта під час перевірок податкової служби, а також під час обшуків.

Якщо ви хочете отримати допомогу кваліфікованого адвоката в Києві, записуйтеся на консультацію в будь-який зручний для вас час. Він завжди відповість на поставлені питання і дасть свої професійні рекомендації.


    БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

    Чи готові почати співпрацю?