Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Юридичні послуги адвоката є основною складовою як повсякденному житті людини, так і бізнесу. З їх допомогою забезпечується правильне, законне введення підприємницьких справ. Крім кваліфікованого юридичного супроводу та врегулювання правових питань, надаються додаткові юридичні послуги.

Довідка про несудимість

Існує кілька випадків, коли потрібно підтвердити, що на сьогоднішній час людина не знаходиться в розшуку, не порушує закон і не відбуває покарання за будь-які кримінальні злочини. Надання документа про несудимість може знадобитися під час працевлаштування в освітній, державне або медичний заклад. Також адвокат допоможе отримати довідку про несудимість при:

Послуги адвоката допоможуть вирішити всі складнощі і нюанси оформлення документа про несудимість.

Послуги супроводу громадян України та сфері міграції

Адвокат надає послуги з супроводу громадян України, а також іноземців в галузі трудової, навчальної міграції та будь-які інші питання, пов’язані з постійним або тимчасовим виїздом за кордон.

Додаткові послуги адвоката включають в себе:

Звертайтеся за професійною консультацією адвоката, і він допоможе врегулювати питання по супроводу громадян на законодавчій основі.

Реєстрація та ліквідація бізнесу - обслуговування юридичних осіб

Обслуговування юридичних осіб полягає в надання таких послуг адвоката:

Для правильного оформлення юридичних документів кращим варіантом стане звернення до послуг адвоката. Він допоможе оформити документацію, відповідно до чинних законів.

Якщо ви хочете ліквідувати бізнес, то також слід звернутися до допомоги адвоката. Він надає послуги звичайного варіанту ліквідації підприємства.

Звернувшись до адвоката, ви в найкоротші терміни отримаєте юридичну консультацію в рішення будь-якого питання. Запис можливий за контактним телефоном або в режимі онлайн.


    БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

    Чи готові почати співпрацю?