Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Блог Статті

Міграційні послуги

міграційні послуги

Трапляються ситуації, коли тільки адвокат може вирішити питання в сфері міграції. Спеціаліст має індивідуальний підхід до вирішення кожної проблеми і підбирає власну стратегію роботи. Адвокат має високий рівень кваліфікації. Він володіє знанням і досвідом в законодавчих нормах і знає, як і коли їх потрібно правильно використовувати.

Оформлення довідки про несудимість

Довідка про несудимість – це офіційна документація, яка є підтвердженням того, що у людини відсутній судимість, і він не притягнутий до кримінальної відповідальності.

Як правило, оформлення довідки про несудимість займає близько 1 місяця. Але адвокат облаем практичними знаннями роботи з Міністерством внутрішніх справ. З цієї причини, за потребою довідка може бути видана в терміновому порядку – протягом 2 годин.

Для того щоб довідка за кордоном мала юридичну силу, її необхідно засвідчити за законом відповідно до міжнародних стандартів. Звертайтеся до послуг кваліфікованого адвоката для того, щоб проставити штамп Апостиль.

У яких випадках потрібно оформляти довідку про несудимість

Довідка про несудимість необхідна в наступних ситуаціях:

У кожній із цих ситуацій ви можете звернутися до кваліфікованого адвоката за допомогою, який допоможе швидко оформити необхідний документ.

Термін дійсності довідки про несудимість становить 30 днів, за кордоном вона діє протягом 90 днів. За контактним телефоном ви завжди можете уточнити термін дії документів, в різних ситуаціях.

Чому слід оформляти довідку про несудимість у адвоката?

Отримання довідки про несудимість у адвоката відрізняється наступними перевагами:

  1. При оформленні тендеру довідка видається особам, які мають корупційні правопорушення або перебувають в стані банкрутства.
  2. Отримання тільки оригінального документа про несудимість. Його законність можна завжди перевірити на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ.
  3. Отримання безкоштовної юридичної консультації.
  4. Проставлення штампа Апостиль і переклад документів.
  5. Немає необхідності бути присутнім особисто при оформленні документів, все можна зробити в телефонному режимі або в режимі онлайн.
  6. Доставка документів транспортними компаніями.

Оформляйте довідку про несудимість у кваліфікованого адвоката, і заощаджуйте не тільки матеріальні засоби, але і час, нерви.


    БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

    Чи готові почати співпрацю?