Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

послуги адвоката

Для фізичних та юридичних осіб виявляються такі послуги адвоката:

Кожна юридична особа існує згідно з нормами законодавства. Завдяки законам регулюються практично всі сфери діяльності як бізнесу, так і людини: реєстрація свідоцтва про народження дитини, укладення шлюбу або оформлення розлучення, реєстрація організації. З цієї причини, при виникненні проблемних ситуацій, необхідно завжди своєчасно звертатися до послуг адвоката.

Якщо у вас виникла якась проблемна ситуація з законом, яку необхідно врегулювати, звертайтеся за консультацією адвоката, який завжди швидко і професійно допоможе вирішити проблему на основі законодавчих і правових норм.

основні етапи роботи

Робота адвоката грунтується
на таких етапах:

Професійна консультація

Як правило, спілкування з адвокатом починається з консультації. Вона допомагає визначитися, в якому напрямку потрібно працювати і як правильно діяти, щоб по закону вирішити проблему.

Узгодження умов роботи

Після консультації, між клієнтом і адвокатом узгоджуються основні умови взаємодії: обсяг роботи і час її виконання, матеріальний гонорар.

Оплата послуг і оформлення договору

Всі умови обов'язково прописуються в договорі між клієнтом і адвокатом. Після того, як послуги будуть оплачені, адвокат починає виконувати свою юридичну роботу.

Підготовка справи

Грунтується на зборі доказів і оформлення справи для подачі в суд або інший державний орган. У цей час проводяться додаткові переговори і консультації.

Обслуговування клієнта

Цей етап полягає у виконанні адвокатом правових дій, які спрямовані на захист інтересів і прав клієнта.

Ухвалення результативної роботи

Після надання юридичної допомоги адвокат дає повний звіт про виконану роботу клієнту.

В яких ситуаціях необхідно звертатися за допомогою до адвоката?

Без знань в юридичній галузі неможливо вирішити ситуацію, особливо, якщо вона зачіпає кількох людей. Кращим варіантом стане звернення за допомогою до адвоката, який зможе правильно вирішити проблему і добитися бажаних результатів.


    БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

    Чи готові почати співпрацю?