Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Юрист-практик Піддубний Сергій Васильович –

Юрист-практик Піддубний
Сергій Васильович –

Юрист-практик Піддубний Сергій Васильович – гарантований успіх вашої справи

У вас виникли питання в правових відносинах і вам потрібна допомога кваліфікованого фахівця? Якщо ви хочете завжди виходити переможцем з будь-якої ситуації, значить ви на вірному шляху! Саме тут ви можете гарантовано отримати якісне професійне обслуговування, оперативні, законні і конфіденційні юридичні послуги за прийнятними цінами!

ДОПОМОГА ЛЮДЯМ – МЕТА МОЄЇ АДВОКАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

Три кити, на яких будуються мої взаємини з клієнтом – якість, довіра і повага!

Принциповість, наполегливість, цілеспрямованість і суворе дотримання правових норм – мої цінності. Я юрист-практик і адвокат з багатим багажем знань. Моїм кредо є постійний саморозвиток і вдосконалення в області права, а також моніторинг чинного законодавства України та його правозастосування.

Допомога людям - мета моєї адвокатської діяльності
Юрист-практик Поддубный Сергей Васильевич – гарантированный успех вашего дела

Моє завдання, як юриста і адвоката – комплексна консультація та захист законних інтересів і порушених прав. Моя діяльність істотно підвищить гарантії забезпечення ваших конституційних прав і свобод.

Системний підхід і комплексна правова підтримка забезпечує позитивний результат будь-якої справи, яким я займаюся. Мої конструктивні консультації допоможуть уберегти вас від хвилювань і процесуальних складнощів.

Багаторазові перемоги в попередніх справах рухають мною і заражають енергією для подальших звершень! Я визнаю тільки свою перемогу, а надія перемогти наближає її!

Я спеціалізуюся на кримінальних справах, в тому числі в медичній сфері. А також маю позитивний досвід у вирішенні корпоративних спорів: реєстрація, перереєстрація юридичних осіб, приватних підприємств, акціонерних товариств; у відстоюванні інтересів клієнта в виконавчих службах.

Ви можете цілком розраховувати на мою допомогу, якщо вам потрібна

01

Правова консультація в усній або письмовій формі.

02

Допомога в складанні заяв, скарг, домовленостей та інших документів юридичного характеру.

03

Захист інтересів в судах та інших органах.

04

Повний супровід в кримінальних, адміністративних, цивільних, господарських справах.

05

Договірна робота, супровід угод, розробка правових документів.

06

Юридична допомога в суперечках з податковою та іншими контролюючими та правоохоронними органами.

Що ви гарантовано отримуєте працюючи зі мною

На підготовчому етапі ви вичерпно надаєте мені інформацію і обумовлюєте свої інтереси, які в подальшому я відстоюю в правовому полі.

Я обов’язково надам вам вичерпну інформацію про ситуацію, в якій ви опинилися, а також порекомендую всі можливі варіанти виходу з неї і вирішення питання на вашу користь. Успішно і оперативно спільно вирішимо складні юридичні завдання.

Ваші відгуки
ОЦІНКА МОЄЇ РОБОТИ

Для мене це дуже важливо

У житті кожної людини рано чи пізно виникають правові питання. Тому дуже важливо, щоб в такій ситуації поряд опинився дійсно досвідчений і надійний адвокат з хорошою репутацією. Я 7 років займаюся юридичною практикою і ідеально володію необхідними теоретичними знаннями.

Допомога і оперативну консультацію може отримати кожен, зателефонувавши за номером: 097-027-09-93 або 050-673-95-80 (viber). Із задоволенням працюю як з жителями міста Києва, так і з громадянами інших областей України за домовленістю.

Завжди радий вам допомогти і сподіваюся бачити вас серед своїх успішних клієнтів!

Завжди готовий простягнути вам руку і перекласти відповідальність за вирішення складних юридичних завдань на свої плечі!


    БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

    Чи готові почати співпрацю?