Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Кожна людина, яка зіткнулася з порушенням своїх прав, дій або бездіяльності державних органів, має можливість звернутися до адміністративного суду для того, щоб відновити справедливість.

Фізичні особи найчастіше стикаються з порушеннями, які стосуються транспортних засобів (перевищення швидкості, керування автомобілем в нетверезому вигляді). У цих випадках адвокат по адміністративних справах виїжджає на місце події, отримує і аналізує інформацію про матеріалах справи і надає комплексні послуги із захисту прав та інтересів клієнтів.

Юридичні особи найчастіше стикаються з проблемами адміністративного характеру з митними та податковими органами. Ці сфери діяльності є одними з найскладніших і вимагають певних знань в юридичній темі. Адвокат по адміністративних справах підбере найкращий варіант вирішення спору з державними органами, проведе процесуальні дії і допоможе вирішити конфлікт в вашу сторону.

Переваги адвоката в адміністративних справах

Основне завдання адвоката – це забезпечення всебічного і повного з’ясування обставин справи, вивчення його причин виникнення і вирішення справи в сторону клієнта.

Адміністративні порушення мають несприятливі наслідки. З цієї причини адвокат серйозно підходить до вирішення цього питання. Якщо немає можливості домогтися позитивного результату для клієнта, він постарається зробити все для того, аби максимально зменшити умови покарання.

При адміністративних спорах звертайтеся до послуг адвоката для отримання швидкої і кваліфікованої юридичної допомоги.

Адвокат по административным делам

Основні послуги адвоката в адміністративних справах

Послуги адвоката в адміністративних справах включають:

Адвокат має повноваження збирати докази за допомогою опитування клієнтів, отримувати інформацію з баз державних установ і залучати незалежних експертів. Спеціаліст зробить все для того, щоб відновити справедливість і вирішити питання з позитивним для вас результатом.


    БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

    Чи готові почати співпрацю?