Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Кожна людина, навіть не підозрюючи про це, щодня стикається з цивільними справами. На сьогодні різні конфлікти і суперечки є частиною життя багатьох людей. Вони виникають з роботодавцями, сусідами, контрагентами, друзями і близькими, родичами. Адвокат по цивільних справах надає широкий спектр послуг у врегулюванні різних суперечок. Якщо ви розумієте, що не можете самостійно вирішити проблему, обов’язково звертайтеся за професійною юридичною допомогою.

В яких ситуаціях потрібно звертатися до адвоката у цивільних справах

Адвокат по цивільних справах займається вирішенням наступних ситуацій:

Адвокат по цивільних справах допоможе врегулювати спір і в разі потреби захистить ваші інтереси і права в суді.

Адвокат по гражданским делам

Допомога адвоката у цивільних справах

Іноді трапляється ситуація, коли навіть покупка простого товару в магазині вимагає судового розгляду. Досвідчений адвокат завжди допоможе вирішити питання відповідно до законодавчих норм. Багато людей вважають, що вони зможуть самостійно вирішити проблему без юридичної допомоги. Але така думка призводить до негативних наслідків:

Щоб таких наслідків рішення цивільних справ не виникло, обов’язково потрібно звертатися за кваліфікованою допомогою адвоката.

Допомога адвоката у цивільних справах

Адвокат по цивільних справах надасть комплексний супровід вашого судової справи. При будь-яких обставинах він постарається добитися бажаного результату.

При виникненні будь-яких конфліктів (громадянських, сімейних), адвокат допоможе врегулювати спір, відповідно до законів.


    БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

    Чи готові почати співпрацю?