Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Адвокат по господарських справах надає правову допомогу юридичним особам і громадянам, які займаються господарською діяльністю.

Основні послуги адвоката у господарських справах

01

Надає консультації з господарських спорів, справах і праву.

02

Юридична експертиза документації, аналіз перспектив вирішення господарського спору в суді, визначення тактики і стратегії господарського судової справи.

03

Договірна робота. Комплексний супровід розірвання і укладання договорів, розробка та оформлення господарської документації.

04

Ведення судових господарських справ. Підготовка документації для суду, подача позову і участь в судовому процесі.

05

Взаємодія з податковими та контролюючими органами, оскарження їх рішень, супровід клієнта під час перевірки.

06

Матеріальне стягнення за договором, відшкодування збитків, визнання діючого договору недійсним.

07

Представництво та захист в Міжнародному комерційному і зарубіжному арбітражі.

08

Комплексний супровід по виконанню рішення господарського суду, досудове врегулювання спорів.

Адвокат по господарських справах надає юридичну допомогу щодо захисту законних прав та інтересів клієнта в господарському суді.

адвокат по хозяйственным делам

Коли потрібно звертатися до адвоката у господарських справах?

Чим раніше ви звернетеся до адвоката у господарських справах, тим менше ви витратите нервів, сил і матеріальних засобів в майбутньому.

Кваліфікований фахівець постарається допомогти вирішити спір ще на стадії переговорів. Надаючи професійні аргументи, можливо переконати іншу сторону в тому, щоб не доводити господарський спір до суду. На практиці рішення таких справ може здійснюватися роками. З цієї причини перемога на переговорах допоможе заощадити не тільки час, а й матеріальні засоби.

Якщо контрагент не погодився вирішити суперечку за допомогою переговорів, то адвокат у господарській справі допоможе скласти позовну заяву і представить ваші інтереси в суді.

Якщо суд вже був, то надання послуг адвоката на цьому етапі полягає в поданні ваших інтересів в державній або приватній виконавчій службі.

Адвокат на будь-якому етапі надасть юридичну підтримку і захист відповідно до законодавства країни.

Переваги адвоката у господарських справах

Адвокат повністю обізнаний в тонкощі ведення процесу, а також має великий досвід роботи в підготовці документації для господарського суду.

Адвокат забезпечує повну конфіденційність особистих даних. Записуйтеся на консультацію за контактним телефоном і ми обговоримо основні стратегії вирішення господарської проблеми, які допоможуть домогтися бажаного результату.


    БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

    Чи готові почати співпрацю?