Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Адвокат по кредитних справах займається представництвом клієнтів в суді, які вирішують питання з банками, колекторами. Головною перевагою юридичної допомоги є збереження вашого майна від його стягнення кредиторами.

Послуги адвоката по кредитних справах

До основних послуг адвоката по кредитних справах відноситься:

При виникненні кредитних проблем не варто самостійно намагатися вирішити ситуацію. Кращим варіантом стане звернення до адвоката по кредитних справах, які захистить ваші права на основі законодавчих норм.

Адвокат по кредитным делам

У чому полягає допомога адвоката по кредитних справах?

При першому зверненні позичальник отримає кваліфіковану консультацію адвоката по кредитних справах. Спеціаліст проаналізує кредитну угоду, його програми та підкаже, яким способом краще вирішити проблему. Юридична консультація допомагає визначити подальший план дій, і знайти вихід з ситуації на основі законів країни.

Судові справи, які стосуються дозволу кредитних суперечок, досить складні. З цієї причини їх рішення краще довірити професійному адвокату по кредитних справах.

Переваги адвоката по кредитних справах

Адвокат по кредитних справах має великий досвід роботи в цій сфері діяльності, тому завжди знаходить вихід з будь-якої правової ситуації. Як правило, позичальники звертаються у випадках простроченої заборгованості. У цій ситуації ефективним вирішенням проблеми стане застосування позову про термін давності кредиту. Також існує можливість оскарження умов кредитної угоди, списання штрафних відсотків і навіть повне закриття боргу.

Адвокат по кредитних справах ретельно вивчить договір, його нюанси і розробить оптимальну стратегію дій для захисту прав позичальника. Постійна практика і досвід роботи дозволяє оперативно знайти недоліки і «слабкі» сторони кредитної угоди. Кожен клієнт може скористатися як комплексним юридичним супроводом, так і разової консультацією.


    БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

    Чи готові почати співпрацю?