Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Податковий спір – це порушення законодавчих норм суб’єктами податкових органів. На практиці часто трапляються ситуації, коли податкова служба здійснює свою роботу не на законних підставах. Дана обставина є незаперечною перевагою для клієнта при судовому розгляді. Але вирішити таку справу самостійно практично неможливо. З цієї причини оптимальним варіантом вирішення проблеми стане звернення до адвоката з податкових спорів.

Послуги адвоката з податкових спорів

До основних послуг адвоката з податкових спорів відноситься:

01

Обчислення точної суми податків. Трапляються ситуації, коли податкова служба нараховує незаконну суму податків по автоматичної методикою.

02

Судовий розгляд з податкової через відмову компенсувати і вичитувати ПДВ. Органи держави часто вигадують причини для того, щоб не перераховувати суму ПДВ. Такими доказами можуть бути неправильне введення особистих даних, відсутність договірного угоди.

03

Оскарження актів, які були зафіксовані податковими органами. Часто при судовому розгляді спливають факти про те, що число задовільних скарг під час перевірки не відповідає дійсності. З цієї причини, потрібно завжди відстоювати свої права і інтереси в суді.

04

Оскарження рішення, яке приваблює платника податків до законної відповідальності.

Адвокат по Налоговым спорам

Навіщо потрібно звертатися до адвоката з податкових спорів?

Адвокат з податкових спорів відрізняється вузькою спеціалізацією. До кваліфікованої юридичної допомоги необхідно обов’язково звертатися через декілька причин:

Тільки кваліфікований адвокат здатний розібратися в тонкощах податкового права. Податковий кодекс відрізняється непостійністю і складністю. Тільки за рік в законодавстві приймається більше 40 поправок. З цих причин своєчасно звертайтеся до послуг професійного фахівця для вирішення спору.

При виникненні проблем з податковою службою звертайтеся до адвоката з податкових спорів. Він надасть юридичну консультацію з вашого питання і допоможе розробити правильну стратегію вирішення ситуації відповідно до закону.

Переваги адвоката з податкових спорів

Адвокат з податкових спорів щодня практикує свої вміння і знання, які пов’язані з незаконними діями податкових органів. Звертаючись до фахівця, ви отримуєте комплексний юридичний супровід – від консультації до судового розгляду.

Багаторічний досвід роботи дозволяє вирішити навіть самі неоднозначні і складні суперечки. Пам’ятайте про те, що оптимальним варіантом для того, щоб домогтися позитивного рішення в суді, є кваліфікована допомога адвоката.


    БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

    Чи готові почати співпрацю?