Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Кожна тема, яка стосується вирішення сімейних питань, досить делікатна для кожної людини. Часто трапляються ситуації, коли при конфлікті приймаються рішення на емоціях. Внаслідок цього кожен член сім’ї несе матеріальну та майнову шкоду. Адвокат по сімейних справах допоможе врегулювати виниклі сімейні суперечки для того, щоб домогтися позитивного результату для клієнта. Він забезпечить юридичний захист прав і інтересів свого підопічного в будь-якому сімейному справі, яке дійшло до судового розгляду.

В якій ситуації потрібно звернутися до адвоката по сімейних справах?

Адвокат по сімейних справах надає юридичну допомогу в наступних питаннях:

Сімейним судовою справою займається кваліфікований адвокат, який має досвід роботи у вирішенні таких суперечок.

адвокат по семейным делам

Переваги адвоката по сімейних справах

Основною перевагою адвоката по сімейних справах є чесність. Він завжди відверто і чесно відповість на будь-які ваші питання, і не буде вводити в оману. Якщо рішення сімейної проблеми неможливо в вашу сторону, він постарається знайти будь-який інший доступний і оптимальний варіант.

Послуги адвоката відрізняються прийнятною вартістю. Ціна формується в залежності від того, яка робота буде проведена – юридична консультація, судовий розгляд або врегулювання сімейного конфлікту.

Адвокат по сімейних справах гарантує повну конфіденційність особистих даних. Якщо немає можливості вирішити сімейну проблему самостійно, завжди своєчасно звертайтеся за кваліфікованою юридичною допомогою.

Послуги адвоката по сімейних справах

До основних послуг адвоката по сімейних справах відноситься:

01
01
Юридична консультація.

Це перший етап співпраці між клієнтом і адвокатом. Він проаналізує отриману інформацію і дасть правову оцінку. Консультація допоможе розробити стратегію роботи для того, щоб отримати бажаний для клієнта результат.

02
02
Врегулювання спору, ведення переговорів, досудове супровід.

Завжди найкращим варіантом вирішення будь-якої сімейної проблеми є не доводити справу до суду. Адвокат спробує зробити все для того, щоб мирно вирішити конфлікт.

03
03
Представництво в суді.

Адвокат по сімейних справах гарантує комплексний супровід в суді. Професіоналізм, постійна практика і високий рівень кваліфікації допомагає завжди вирішити судовий розгляд в сторону клієнта.

Записуйтеся на юридичну консультацію, і адвокат допоможе вирішити сімейний конфлікт відповідно до законів.


    БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

    Чи готові почати співпрацю?