Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Основна мета страхових компаній – максимальний прибуток з мінімальними збитками. Тож не дивно, що страховики не поспішають відшкодовувати збитки, а шукають всілякі підстави для відмови. Такі компанії часто знаходяться у виграші через недостатню обізнаність заявників. Щоб гарантовано отримати компенсацію, рекомендовано звернутися за допомогою до нашого адвоката по страхових спорах.

Перелік послуг страхового юриста

Наш юрист має достатню кваліфікацію і багаторічний досвід у вирішенні завдань, пов’язаних зі страховим консультуванням, подачею і супроводом компенсаційних позовів. Список юридичних послуг включає:

Комплексні послуги, які стосуються страхових питань, дозволяють ефективно вирішувати будь-які спірні моменти.

Адвокат по страховым спорам

Замовити послугу


  Матеріальна компенсація: в яких випадках здійснюються виплати

  Компенсація від страхової компанії потрібно для відшкодування вартості ремонту, зміни авто, втрати доходу, отримання травм або заподіяної шкоди. Досить часто належні суми навмисно скорочують для зниження збитків страховика. Нашому адвокату по страховим спорам під силу розібратися в ситуації, що склалася з максимальною користю для клієнта. Завдяки досвіду у вирішенні конфліктних ситуацій юрист надасть допомогу в таких випадках:

  Адвокат має колосальні знаннями про специфіку діяльності страхових організацій, страховому законодавстві, участі в судових розглядах.

  Участь адвоката в суперечках зі страховою компанією

  Якщо справа дійшла до судових розглядів, то без послуг адвоката не обійтися. При цьому фахівець може представляти інтереси страховика, або застрахованої особи. Юрист бере участь в наступних процесах:

  Наша мета – надання професійної допомоги в отриманні страхової компенсації, на яку клієнт має законне право. Адвокат здатний зрозуміти потреби людей, виправдати їх очікування, пропонуючи юридичні послуги на найвищому рівні.

  Вартість робіт залежить від їх обсягу, рівня складності. Попередню суму можна уточнити у нашого менеджера, або при відвідуванні офісу.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?