Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Трудові спори можуть виникати при серйозні розбіжності між працівниками і роботодавцем. У більшості випадків вийти зі складної ситуації самостійно неможливо, тому рекомендовано негайно звернутися до досвідченого адвоката по трудових справах. Важливо враховувати, що трудове законодавство є специфічним, оскільки має короткі процесуальні строки давності. Наш адвокат з усією відповідальністю підійде до справи і оперативно допоможе вирішити трудовий конфлікт.

Адвокат по трудових справах

В яких випадках потрібна допомога адвоката

Трудові спори, що виникають між працівником і роботодавцем, рідко вирішуються на користь співробітника. Під страхом звільнення він може погодитися на гірші умови праці. Крім того, працівника можуть незаконно звільнити. До нашого адвоката по трудових справах неодмінно слід звернутися в наступних випадках:

Замовити послугу


  Не виключені моменти, коли потерпілим є сам роботодавець. Ніхто не застрахований від безвідповідальних і конфліктних працівників, які в більшості випадків юридично підковані. Наш адвокат допоможе вирішити проблеми зі співробітником з дотриманням закону без несприятливих наслідків. Крім того, суперечки з ініціативи працівників віднімають багато часу, якого роботодавцю катастрофічно не вистачає. В даному випадку юридична допомога буде як не можна до речі.

  Правова допомога по трудових справах

  Наш адвокат має багаторічний досвід вирішення конфліктних ситуацій в області трудового права. Юридичні послуги включають:

  Вирішити конфлікт набагато вигідніше без звернення до суду. В іншому випадку знадобиться залучення прокуратури, Державної інспекції праці. Їх участь в процесі може привести до появи нових проблем у всіх учасників спору. Щоб конфлікт був вирішений максимально швидко, рекомендовано не затягувати зі зверненням до досвідченого адвоката по трудових справах.

  Наш юрист детально вивчить ситуацію, побудує стратегію поведінки, розповість який результат варто очікувати, допоможе знайти компроміс в досудовому порядку. Детальну інформацію про послуги, а також попередню вартість можна уточнити у наших менеджерів.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?