Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Люди, які розбираються в нерухомості, завжди намагаються домогтися фінансової стабільності і купують активи. Земля є одними з найцінніших активів, але через неї часто виникають суперечки навіть між близькими родичами. Людині, який має власну ділянку, необхідно задуматися про те, як зберегти його в цілості й використовувати з максимальною користю.

Послуги адвоката по земельних справах

На практиці часто трапляються земельні суперечки. У цій ситуації без професійної юридичної допомоги просто не обійтися. Адвокат допоможе в найкоротші терміни вирішити проблему з позитивним для вас результатом. До основних послуг відноситься:

Найчастіше земельні суперечки виникають між сусідами, які проживають на одній землі. Дані види конфліктів не вирішуються самостійно, тому вимагають залучення адвоката по земельних справах, який надасть юридичну допомогу.

Адвокат по земельних справах

Адвокат по земельних справах - вирішення земельних спорів

Вирішення земельних конфліктів – це довгий і дорогий процес. Ця процедура вимагає проведення великої кількості експертиз та збору доказів. Адвокат по земельних справах займається наданням юридичної консультації, допомагає по закону оформити документацію на землю. Також в його компетенцію входить комплексний супровід клієнта як на етапі збору документів суд, так і представництво інтересів під час судового розгляду.

Вирішення земельних спорів неможливо без кваліфікованого адвоката через:

Адвокат має досвід роботи і високий рівень кваліфікації, що дозволяє завжди добиватися бажаного результату для клієнта.

Звернувшись до послуг адвоката, ви не тільки зменшите тривалість процесу вирішення земельного спору, але і заощадите матеріальні засоби, збережіть сили і нерви.


    БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

    Чи готові почати співпрацю?