Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Придбання нерухомості або укладення договору оренди фізичними особами є відповідальними процесами, до яких потрібно ретельно готуватися. Для забезпечення ефективного функціонування бізнесу також знадобиться покупка або оренда нерухомого майна. Крім того, об’єкти нерухомості є вигідними варіантами інвестування. Тож не дивно, що багато хто бажає вкласти накопичення без ризику їх втрати.

Щодня відбувається безліч угод купівлі-продажу, оренди та інвестування, кожну з яких повинен супроводжувати кваліфікований юрист. Щоб не потрапити в халепу, рекомендовано звернутися до нашого адвоката по нерухомості за юридичною допомогою.

Адвокат (юрист) з нерухомості

Як не потрапити на «гачок» до шахраїв

Мінімальні пізнання нюансів нормативно-правової бази у громадян країни сприяють активізації шахраїв на ринку нерухомості. Для надійного захисту від поширених шахрайських схем слід звернутися до досвідченого юриста, який зведе до мінімуму різні ризики при покупці або оренді житлової нерухомості, офісного або торгового приміщення. Як показує практика юридичні складності краще попередити, ніж домогтися справедливості в подальшому.

Замовити послугу


  Які питання з нерухомістю допоможе вирішити наш адвокат

  Першочерговим завданням грамотного юриста є детальна перевірка нерухомості і всіх документів, які пов’язані з нею. Всі виявлені неточності вносять до договору купівлі-продажу. Укладення договору і реєстрація права власності здійснюється під його чуйним керівництвом. Наш адвокат допоможе успішно вирішити такі завдання:

  Юрист перевірить всі нюанси, підкріпить впевненість в безпечному вкладенні коштів, а також виступить в якості гаранта при укладанні угоди. В результаті ви уникнете неприємностей в майбутньому.

  Переваги співпраці

  До особливостей нашої пропозиції варто віднести наступні моменти:

  1. Доступна вартість послуг. Наш адвокат допоможе відшукати простий і ефективний варіант вирішення питання, завдяки чому витрати клієнта будуть мінімальними.
  2. Чесність і прозорість. Юрист завжди відвертий з клієнтами, тому вони завжди залишаються в курсі реального стану справ. Значний досвід і висока кваліфікація нашого адвоката дозволяють гарантувати дотримання всіх законних прав особи, яка звернулася за юридичною допомогою.
  3. Гарантована конфіденційність. Вся інформація про клієнтів знаходиться в найсуворішому секреті.

  Довіртеся нашому адвокату і робіть угоди впевнене і з легким серцем! Для отримання детальної інформації про юридичні послуги обов’язково зв’яжіться з нашим менеджером.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?