Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Часто зустрічаються ситуації, коли людина не встигла оформити права на майно, яке належить йому за заповітом. При цьому причини можуть бути найрізноманітнішими. Після певного терміну можуть з’явитися інші претенденти на майно і вступити у спадок. Щоб повернути собі право успадкування, яке було втрачено, рекомендовано звернутися за юридичною допомогою.

Також адвокат у спадок знадобиться у випадках, коли необхідно оскаржити заповіт в судовому порядку, або це намагаються зробити треті особи. В результаті виникають спадкові спори, вирішити які полюбовно навряд чи вийде. Наш адвокат детально вивчить спірні моменти, побудує стратегію для вирішення конфлікту на користь клієнта.

Адвокат (юрист) по наследству

Прийняття спадщини: основні нюанси процесу

Як бути в ситуації, коли нотаріус відмовляється прийняти заяву або видати свідоцтво потенційному спадкоємцеві? Це порушення прав і інтересів фізичної особи, яка має право на майно. Наш адвокат у спадок допоможе розібратися в ситуації, що виникла, зробить все можливе, щоб вирішити суперечку в досудовому порядку.

Серйозною проблемою, яка може виникнути при вступі у спадок, є прострочений термін подачі заяви. Зробити це необхідно протягом 6 місяців після смерті спадкодавця. Що ж робити, якщо момент був упущений? Рекомендовано звернутися за професійною юридичною допомогою.

Наш кваліфікований адвокат допоможе вирішити питання в судовому порядку. Це необхідно для продовження строку прийняття спадщини. Щоб суд виніс позитивний вердикт, потрібні вагомі причини, за якими спадкоємець несвоєчасно відвідав нотаріальну контору.

Замовити послугу


  Звернення до суду для вирішення судових суперечок

  Спадкові спори, в яких беруть участь кілька людей, досить складний процес. При зверненні до суду процедура може розтягнутися на кілька місяців. Наш досвідчений адвокат у спадок захистить права і інтереси клієнта в наступних випадках:

  Наш адвокат надає юридичні послуги за прийнятними цінами. Все залежить від складності завдання, яку потрібно вирішити фахівця. Юрист допоможе клієнту отримати частку у спадщині, яка належить йому за законом, вирішити спірні ситуації між декількома претендентами на майно. При необхідності спеціаліст збере всі необхідні документи для оформлення спадщини, подання позову до суду.

  Самостійно вирішити спадковий спір можна, але на це знадобиться багато часу і сил. З нашим адвокатом ви досягнете бажаний результат набагато простіше і швидше. При наявності питань обов’язково зв’яжіться з нашими менеджерами, або відвідайте офіс.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?