Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

При розгляді питань, які стосуються нерухомості, обов’язково знадобиться кваліфікована допомога адвоката з житлових спорів. Грамотний юрист допоможе у вирішенні складних життєвих ситуацій, відшукає компроміс для всіх сторін спору.

Які справи відносять до цієї категорії

Найбільш частими питаннями, з якими звертаються за юридичною допомогою, є:

Адвокат по жилищным спорам

Насправді питань, які під силу вирішити нашого адвоката, набагато більше. До нас ви можете звернутися за консультацією, при необхідності представництва в суді.

Останнім часом почастішали випадки незаконного заволодіння житлом шахраями. Адвокат ретельно вивчить кожну деталь, знайде лазівки і зробить все можливе, щоб відновити права на житлоплощу. Також може виникнути непередбачена ситуація при пайовому будівництві, коли забудовник не виконує свої зобов’язання. В даному випадку також знадобиться професійна допомога.

Окремим напрямком є ​​пошук взаємовигідного рішення розділу майна при шлюборозлучному процесі. Коли справа стосується нерухомості знайти компроміс досить проблематично, тому важливо своєчасно звернутися за юридичною допомогою. Юрист, керуючись нормами Сімейного кодексу України, запропонує кілька різних варіантів вирішення спірних моментів.

Замовити послугу


  Кваліфікована допомога в житлових суперечках

  Практично будь-який спір можна вирішити полюбовно при наявності згоди сторін. Не є винятком випадки, коли через некоректні дії або бездіяльності комунальних організацій було завдано збитків власникам житла. Для стягнення шкоди необхідно подати заяви до відповідних інстанцій. На практиці цього недостатньо. Щоб причетні служби відшкодували збиток, буде потрібно звернення до суду. В даному випадку наш адвокат виконає наступну роботу:

  Консультація юриста з житлових спорів також знадобиться, коли потрібно поліпшення житлових умов. Спеціаліст розповість, що і як потрібно зробити, або виконає всю роботу самостійно.

  Послуги житлового юриста недорого

  Житлові спори є найбільш частою причиною звернення до суду. Відстоювати власні права без юридичної допомоги складно, особливо якщо конфлікт вирішується на основі усної домовленості. Щоб вона не була порушена, рекомендовано закріпити результат за допомогою нотаріально завіреного договору. Документ складається в декількох примірниках.

  Наш адвокат ретельно підходить до вивчення кожної справи, після чого розповідає на який результат можна розраховувати. Спектр послуг, що надаються досить широкий, тому ми готові надати допомогу в будь-якому питанні, що стосується нерухомості. Попередню вартість юридичних послуг можна дізнатись за телефоном.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?