Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

У сучасних реаліях величезна кількість українців змушені їхати за кордон для отримання якісної освіти, або пошуку високооплачуваної роботи. Для цього обов’язково знадобляться освітні документи, підготовлені належним чином. Швидко і без клопоту легалізувати диплом допоможе досвідчений юрист.


  Апостиль на диплом в Україні

  Навіщо потрібен апостиль на скоринці про вищу освіту

  Апостиль необхідний для підтвердження справжності підписів і печаток на документах, а також повноважень осіб, які поставили підписи. Це свідчення того, що диплом є офіційним документом, який підтверджує одержання освіти або присвоєння вченого звання в Україні.

  Залежно від країни призначення може знадобитися проставлення печатки апостиля, нотаріальний переклад, або переклад з консульською печаткою. У нашого адвоката є колосальний досвід в проставленні апостиля на освітніх документах в Києві або інших містах України. Він обов’язково врахує всі і нюанси і підготує документи належним чином.

  Вартість і терміни. Терміновий апостиль диплома в Києві

  Послуга Термін виконання (робочих днів)Вартість (грн.)
  Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
  МОН
  до 20 (документи старого зразка)1200
  до 30 (документи старого зразка)1000
  до 10 (Документи нового зразка)1200
  до 20 (Документи нового зразка)1000
  12500
  Як замовити

  Ви можете зробити замовлення дистанційно з будь-якого регіону України, з іншої країни або у нас в офісі.

  * Терміни можуть збільшитися в залежності від часу розгляду документів Міністерством

  Хто уповноважений проставляти апостиль в Україні

  Уповноваженим органом для нанесення апостиля на документи, які стосуються наукової та освітньої сфери, є Міністерство освіти і науки України. До переліку документів входять:

  Вартість нотаріальних послуг з проставлення апостиля залежить від виду документа, встановлених термінів.

  Апостиль на диплом про вищу освіту: швидко і без переплат

  При зверненні до нашого адвоката ви отримаєте грамотну консультацію, дізнаєтеся про всі нюанси і «підводні камені» процедури. Він має достатній досвід роботи в даному напрямку, тому помилки виключені. Юрист в обумовлений термін проставить апостиль в потрібному міністерстві, виконає нотаріальний переклад освітніх документів. Варіант легалізації (апостиль або консульська легалізація) вибирається з урахуванням країни призначення.

  Важливо враховувати, що друк проставляється виключно на оригіналах документів. Завірена копія в даному випадку не підійде. Якщо оригінал виготовлений із пластику, в ньому роблять отвори для прикріплення додатка і документа зі штампом «Апостиль» Міністерства освіти України. Замовити послугу можна дистанційно з будь-якого міста України.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?