Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Дана довідка може знадобитися не тільки на території України, а й за її межами. У другому випадку потрібно легалізація документа – проставлення апостиля на оригінал довідки про несудимість. Щоб заощадити час і нерви, рекомендовано звернутися за допомогою до нашого адвоката.


  Апостиль на довідку про несудимість

  Коли потрібен апостиль: поширені ситуації

  Найбільш частими випадками, коли потрібно легалізація довідки, є виїзд за кордон для працевлаштування. Також без такої довідки не обійтися:

  У деяких країнах процедура може відрізнятися, наприклад, буде потрібно проставлення подвійного апостиля, консульська легалізація. Уникнути клопоту і неприємних моментів при зверненні до відповідного органу можна, скориставшись послугами досвідченого адвоката. При цьому будуть враховані всі нюанси, виключена наявність помилок.

  Вартість і терміни. Терміновий апостиль на довідку про несудимість в Києві і Україні

  Послуга Термін виконання (робочих днів)Вартість (грн.)
  Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
  МИД
  5600
  10
  400
  Як замовити

  Ви можете зробити замовлення дистанційно з будь-якого регіону України, з іншої країни або у нас в офісі.

  * Терміни можуть збільшитися в залежності від часу розгляду документів Міністерством

  Швидке проставлення апостиля на довідку про несудимість

  Наш адвокат в найкоротший термін допоможе отримати довідку про несудимість з подальшим проставленням апостиля, або легалізувати готову довідку. Отримати детальну інформацію про послугу можна по телефону, який вказаний в розділі «Контакти». Також задати питання і замовити юридичні послуги можна в офісі, розташованому за адресою: Київ, Велика Васильківська 13/1, офіс 205. Наш адвокат працює з клієнтами в будні з 9.00 до 18.00.

  Апостиль на довідці про несудимість підтверджує юридичну силу документа. Її беззастережно приймуть роботодавці або міністерства в потрібній країні. Завдяки індивідуальному підходу адвокат врахує всі особливості та нюанси країни призначення, щоб не допустити найбільш поширених помилок.

  Особливості замовлення послуги

  Оформити замовлення можна дистанційно в лічені хвилини. При цьому неважливо в якому місті України ви знаходитеся. Також це можна зробити з іншої країни.

  Вартість та термін проставляння апостиля на довідку про несудимість залежать від різних факторів. Основоположним моментом є час розгляду документів відповідним міністерством.

  Завдяки колосальному досвіду роботи в даному напрямку, високому рівню відповідальності та індивідуальному підходу позитивний результат гарантований. Документ буде готовий у встановлений термін.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?