Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

При бажанні поїхати за кордон для отримання освіти або працевлаштування необхідно підготувати документи належним чином. У перелік може входити свідоцтво про народження. Воно відноситься до додаткових документів, але є не менш важливим, оскільки містить особисті дані (інформацію про батьків, відомості про місце і дату народження).


  Апостиль на свідоцтво про народження

  Свідоцтво про народження відноситься до категорії документів, що підтверджують особу. Якщо воно було видано на території України, то для легалізації знадобиться проставлення апостиля. Важливо враховувати, що штамп ставлять виключно на оригінал.

  У деяких країнах вимоги до оформлення документів можуть відрізнятися. Наприклад, може знадобитися нотаріальний переклад, подвійний апостиль, переклад з консульською печаткою. Наш адвокат ознайомлений з усіма нюансами, тому підготує документи без помилок.

  Вартість і терміни. Терміновий апостиль свідоцтва про народження в Києві та Україні

  Послуга Термін виконання (робочих днів)Вартість (грн.)
  Апостиль на документах РАГС
  Мін.Юст
  День у день1000
  2800
  5400
  Як замовити

  Ви можете зробити замовлення дистанційно з будь-якого регіону України, з іншої країни або у нас в офісі.

  * Терміни можуть збільшитися в залежності від часу розгляду документів Міністерством

  Апостиль на свідоцтво про народження: ключові нюанси

  Друк «Апостиль» ставиться на оригінал без пошкоджень і ламінації. Копія, навіть завірена у нотаріуса, в даному випадку не підійде. Якщо ваше свідоцтво про народження було видано ще в СРСР, то для початку потрібно отримати документ нового зразка. Для цього слід звернутися в РАГС.

  У багатьох може виникнути питання: «Навіщо проставляти апостиль на свідоцтво про народження?». Наявність даного штампа свідчить про справжність документа. Також апостиль підтверджує повноваження посадових осіб, які поставили підписи. Це незаперечний доказ автентичності документа, підтвердження його юридичної сили. Повноваженнями для проставлення апостиля на документи, які видає РАГС, володіє Міністерство юстиції України.

  Замовити послугу «проставлення апостиля на свідоцтво про народження»

  Наш адвокат спеціалізується на легалізації різних документів, допомагає їх отримати в найкоротший термін. Вартість послуг залежить від встановлених термінів, а також країни, в яку планується поїздка. Щоб адвокат зміг повторно отримати свідоцтво і проставити апостиль, необхідно оформити на нього довіреність.

  Замовити юридичну допомогу можна дистанційно: на сайті або по телефону. При цьому неважливо де ви знаходитесь на Україні або за кордоном. Також можна відвідати наш офіс, який розташований в місті Київ. Детальна інформація представлена ​​в розділі «Контакти».


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?