Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Нерідко при переїзді в іншу країну необхідно надати свідоцтво про шлюб. Якщо союз був укладений на території України, то знадобиться процедура легалізації документів.


  Апостиль на свідоцтво про шлюб

  Апостиль на свідоцтво про шлюб може знадобитися в наступних ситуаціях:

  Процес може відрізнятися в залежності від країни призначення. Проставлення апостиля необхідно, щоб свідоцтво про шлюб мало юридичну силу в іншій країні. Уточнити перелік необхідних дій в індивідуальному порядку можна у наших фахівців.

  Вартість і терміни. Терміновий апостиль свідоцтва про шлюб в Києві і Україні

  Послуга Термін виконання (робочих днів)Вартість (грн.)
  Апостиль на документах РАГС
  Мін.Юст
  День у день1000
  2800
  5400
  Як заказати

  Ви можете зробити замовлення дистанційно з будь-якого регіону України, з іншої країни або у нас в офісі.

  * Терміни можуть збільшитися в залежності від часу розгляду документів Міністерством

  Ключові моменти

  Штамп «Апостиль» ставиться виключно на оригінал без ламінованого шару, значних пошкоджень. Якщо документ не відповідає заявленим вимогам, то в першу чергу потрібно отримати нове свідоцтво про шлюб. Для цього слід звернутися в РАГС. Повноваженнями для проставлення апостиля на свідоцтво про шлюб та інші документи, які видає РАГС, наділене Міністерство юстиції України. Процес може затягнутися, особливо якщо в паперах є помилки або недоліки.

  Щоб заощадити час і позбутися від турбот, можна скористатися комплексної послугою. Вона включає не тільки проставлення апостиля, а й отримання нового свідоцтва про шлюб. Для цього необхідно оформити довіреність на нашого адвоката. Він виконає всі необхідні дії в найкоротший термін, врахує всі нюанси. Помилки в оформленні документів виключені. Також у нас можна замовити переклад, проставлення апостиля на переклад. Термін виконання робіт багато в чому залежить від часу розгляду документів в потрібному міністерстві.

  Апостиль на свідоцтво про шлюб в Києві і інших містах України

  Наш адвокат – професіонал своєї справи. При зверненні до нього ви неодмінно отримаєте наступні переваги:

  Замовити проставлення апостиля можна онлайн, або по телефону. При цьому не важливо, де знаходиться клієнт: на території України або за кордоном. Для отримання юридичної допомоги можна також відвідати наш офіс в місті Київ. Позитивний результат гарантовано!


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?