Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Завдяки тому, що Україна стала учасником Гаазької конвенції, документи, видані в нашій державі, мають чинність у багатьох країнах світу, для чого потрібно провести процедуру легалізації. А зробити апостиль у Черкасах можливо без необхідності відвідування столиці, достатньо замовити послугу адвокату Сергію Піддубному.

Особливості апостилювання

Процедура проставлення апостилю регламентується правилами конвенції. Наявність цього штампу підтверджує, що документи видані законно та легальні у країнах, що підписали Гаазьку конвенцію. А це майже півтори сотні держав.

Апостиль – це квадратний або прямокутний штамп з текстом державною мовою або іншими поширеними мовами, який проставляється вільному від тексту місці документа. Може також проставлятися на зворотному боці або на окремому аркуші і прикріплюється до оригінального документа.

Апостилюванню піддаються документація найрізноманітніших різновидів, але кілька державних установ уповноважені виконання таких обов’язків. Залежно від того, на який документ необхідно проставити апостиль, необхідно звертатися до таких структур:

Щоб поставити апостиль у цих структурах, необхідно звернутися прямо туди, відстояти чергу, потрапити на прийом, чекати на відповідь. Це складна процедура для громадян, які не мешкають у столиці.

Замовити АПОСТИЛЬ у Черкасах

Терміново! З доставкою по Черкасам.

Апостиль на документах у Черкасах та в Україні

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  Переваги професійної допомоги

  Якщо ви знаходитесь у Черкасах, то вам доведеться витратити багато часу та коштів, щоб пройти процедуру самостійно. Тому найкращий спосіб звернутися до адвоката, який, крім юридичної допомоги, надасть послуги апостилювання будь-яких документів.

  Плюси замовлення апостилю у Черкасах:

  Ви можете замовити апостиль у Черкасах адвокату Сергію Піддубному та не турбуватися ні про що. Все що потрібно – це надіслати документи до Києва і чекати готового результату без затримок та зволікань. Якщо у вас виникли запитання, звертайтесь за безкоштовною консультацією за телефонами, вказаними на сайті. Співпраця з професійним юристом – це вигідно та надійно.

  ОСТАННІ ВІДГУКИ
  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?