Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Україна, як і багато країн світу, приєдналася до Гаазької Конвенції 1961 року. Для українців це означає спрощення легалізації документів на теренах країн-учасниць. Таким засобом підтвердження законності документів є апостиль.

Українські офіційні папери з апостилем мають юридичну силу в іншій країні та визнаються дійсними в іншій правовій системі. Штамп апостиль уніфікований для країн, що приєдналися до конвенції. Повноваження його проставляти мають лише міністерства (МЗС, МОН, МінЮст). Розташування цих установ у Києві дещо ускладнює отримання апостилю у Чернігові.

Апостиль у Чернігові якісно та зручно.

До послуг наших клієнтів знання та досвід практикуючого юриста. Допомога грамотного спеціаліста ефективніша, ніж робота місцевих органів, змушених користуватися посередницькими послугами київських фірм. Про користь співпраці з нами говорять і інші факти:

Зручний і якісний сервіс позбавить від утомливих бюрократичних моментів і обійдеться дешевше за особисту участь. Тому багато хто воліє довірити оформлення професіоналу: спроба самостійного вирішення питання апостилювання документів у Чернігові займе не один день, коштуватиме нерви та невизначені фінансові витрати. Доведеться вникати у процедуру, шукати потрібну інформацію та відсівати неправдиві дані.

Замовлення апостилем у Чернігові нам, звільняє клієнта від поїздки до столиці, ходіння держустановами, клопоту з підготовки документів. Важливий плюс співпраці – фіксовані ціни та терміни. А головне – гарантовано позитивний результат.

Замовити АПОСТИЛЬ у Чернігові

Терміново! З доставкою по Чернігову.

Апостиль на документах у Чернігові та в Україні

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  Зручний і якісний сервіс позбавить від утомливих бюрократичних моментів і обійдеться дешевше за особисту участь. Тому багато хто воліє довірити оформлення професіоналу: спроба самостійного вирішення питання апостилювання документів у Чернігові займе не один день, коштуватиме нерви та невизначені фінансові витрати. Доведеться вникати у процедуру, шукати потрібну інформацію та відсівати неправдиві дані. Замовлення апостилем у Чернігові нам, звільняє клієнта від поїздки до столиці, ходіння держустановами, клопоту з підготовки документів. Важливий плюс співпраці – фіксовані ціни та терміни. А головне – гарантовано позитивний результат.

  Як замовити апостиль в Чернігові та області.

  Щоб не отримати відмову в проставленні апостилю, слід переконатися відповідно до пакета документів вимогам апостилювання та відсутності помилок оформлення в самих документах (пошкодження, приписки, недрук, заповнення олівцем та інші недоліки). Цього робити не доведеться, якщо доручити ведення процесу нам. Замовити апостиль у Чернігові можна дистанційно. Для цього можна скористатись онлайн-формою на сайті. Також отримати консультацію чи уточнюючу інформацію можна за телефоном. Вартість послуги залежить від обсягу та виду робіт, а також терміновості виконання. Ціни доступні та вказані у прайсі. Робота по заявці розпочинається у день надходження.

  ОСТАННІ ВІДГУКИ
  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?