Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Апостиль у Чернівцях може знадобитися тим громадянам, які хочуть працевлаштуватися або працювати за кордоном, отримати дозвіл на проживання, одружитися з іноземцем. Апостилювання – це процедура, що підтверджує законність видачі документів. Апостиль на оригіналі підтверджує справжність друку та повноваження посадової особи, яка видала документ. Апостиль на нотаріальній копії – лише справжність друку та підпису нотаріуса, який засвідчив копію. Це спрощена альтернатива консульській легалізації, яка визнається всіма державами-учасницями Конвенції в Гаазі, 1961 року.

Повний комплекс послуг з підготовки та апостилю у Чернівцях можна замовити адвокату у Києві. Це зробить процедуру легкою та комфортною для клієнта.

Апостиль у Чернівцях без поїздки до Києва

Апостилювання дозволяє громадянам однієї держави уникнути безлічі складнощів та проблем із оформленням або використанням документів в іншій країні. В Україні проставити апостиль мають повноваження Міністерство юстиції, МЗС та МОН (Міністерство освіти та науки). І щодня до цих державних органів надходить безліч заявок на цю процедуру.

В результаті іногородніх громадян, які приїхали до столиці, чекають черги, а сам процес може розтягнутися на кілька днів. При цьому не виключено варіант із поверненням документів або відмовою з низки причин. Тому клієнти адвоката Сергія Піддубного рекомендують заручитись допомогою цього досвідченого юриста, щоб гарантовано отримати апостиль у Чернівцях, не виїжджаючи до Києва.

Бажаючі швидко та «безболісно» пройти цю процедуру будуть задоволені співпрацею:

Якісний сервіс також передбачає компетентні консультації з питань апостилю у Чернівцях.

Замовити АПОСТИЛЬ у Чернівцях

Терміново! З доставкою по Чернівцям.

Апостиль на документах у Чернівцях та в Україні

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  Гарантований результат при замовленні апостилю в Чернівцях

  Як тільки виникає потреба зробити апостиль у Чернівцях, розумним варіантом буде замовити послугу Сергію Піддубному, щоб уникнути проблемних ситуацій. Як правило, місцеві компанії надсилають документи клієнта своїм партнерам до Києва. Посередництво подовжує терміни, ускладнює комунікацію, підвищує ймовірність «нестиковок» та подорожчає кінцеву вартість.

  Усього цього неважко уникнути, у разі замовлення послуги апостилю у Чернівцях юристу-практику. Впевнене знання процедури та тонкощів оформлення, досвід виконання таких послуг, професіоналізм та відповідальний підхід гарантує незмінно високий результат, дотримання термінів, конфіденційність. Заявка надійде в роботу в день звернення, і весь процес займатиметься досвідченим фахівцем.

  ОСТАННІ ВІДГУКИ
  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?