Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Спрощеною процедурою легалізації документів є апостилювання. Без апостилю у Дніпрі не обійтися за наявності планів працевлаштування чи навчання за кордоном. Крім того, ця послуга буде потрібна при одруженні з іноземцем.

Апостиль документів у Дніпрі: звернутися за професійною допомогою чи зробити все самостійно?

Жителі міста Дніпро можуть проставляти Апостиль на документи, видані державними органами в будь-якому куточку України. Після нанесення штампу за міжнародним стандартом, документ отримує юридичну силу в країнах-учасницях Гаазької Конвенції. Для проставлення апостилю необхідно передати документи до державного органу, який має повноваження проводити легалізацію:

Документи можна подати самостійно, але варто враховувати, що це тривалий та трудомісткий процес. При цьому не уникнути тривалих очікувань у чергах, сплати мит, занепокоєння про дотримання термінів. Набагато простіше замовити апостиль у Дніпрі у нашого адвоката. Співпрацювати з досвідченим юристом вигідно з таких причин:

 1. Надання документів у суворо обумовлений термін. При цьому важливо враховувати, що процедура проставляння апостилю у Мін’юсті, МЗС може зайняти близько 5 робочих днів, у Міністерстві освіти – до 30 робочих днів.
 2. Відсутність помилок та непорозумінь. Юрист індивідуально підходить для кожного завдання, враховує вимоги потрібної країни.
 3. Грамотні консультації. Наш адвокат уважно вислухає клієнта, відповість на всі запитання, запропонує оптимальний варіант вирішення проблеми.
Юрист точно знає, як правильно проставити Апостиль у Дніпрі для певної країни. При цьому позитивний результат та дотримання термінів гарантовано.
Замовити АПОСТИЛЬ у Дніпрі

Терміново! З доставкою по Дніпру.

Апостиль на документах у Дніпрі і в Україні

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  Скільки коштує апостиль у Дніпрі

  Ціни на апостиль для мешканців міста Дніпро та області можна уточнити за телефоном, який вказаний у розділі «Контакти», або скористатись формою зворотного зв’язку на нашому сайті. Вартість юридичних послуг є виправданою, оскільки не потрібно витрачати гроші на проїзд до Києва та назад, щоб відвідати потрібне Міністерство. За необхідності підготувати апостиль у терміновому порядку вартість послуг буде вищою.

  Важливо враховувати, що відповідно до міжнародного законодавства апостиль не потрібно ставити на паспорт, права водія, пенсійне посвідчення. Для легалізації інших паперів обов’язково зверніться по допомогу до нашого адвоката.

  Щоб безперешкодно використовувати свідоцтва, довідки та інші документи за кордоном, буде потрібно переклад, який також можна замовити у нас. Адвокат допоможе оформити подвійний апостиль на оригіналі документа та перекладі.

  ОСТАННІ ВІДГУКИ
  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?