Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Апостиль проставляється на документах, щоб спростити їхню легалізацію в інших країнах. Ця міжнародна стандартизована форма визнається у всіх державах-учасницях Конвенції. Завдяки такій спрощеній альтернативі консульській легалізації та допомозі юриста-практика Сергія Піддубного, громадяни, яким необхідно оформити або скористатися документами за кордоном, можуть замовити апостиль у Кривому Розі, не виїжджаючи до Києва.

Апостиль у Кривому Розі: чим допоможе юрист

Апостиль проставляється на оригіналах та копіях документів державними органами: Міністерство освіти і науки (диплом, атестат), МЗС (довідка про несудимість) та МінЮст (свідоцтво про шлюб, нотаріально засвідчені довіреності). Раніше мешканцям Кривого Рогу необхідно було приїхати до столиці та подати документи до потрібного міністерства. Люди, не знайомі з особливостями процедури, часто припускаються помилок в оформленні та отримують відмову. Причини цього різні:

І ще безліч нюансів, через які процедура затягується чи зовсім скасовується. Що робити? Звернутися до професіонала!

Звернення за послугою до адвоката з Києва Сергія Піддубного вирішує одразу кілька проблем. По-перше, офіс знаходиться у Києві. Це означає, що юристу не треба буде залучати посередників, що серйозно прискорить та спростить справу. До того ж, перебуваючи безпосередньо у столиці, практикуючий юрист швидко та грамотно може вирішити питання, що виникають у процесі апостилювання, прямо на місці.

По-друге, професійна підготовка та успішний досвід надання послуги апостиль у Кривому Розі гарантують вичерпні знання про всі можливі вимоги та умови подання документів.

Замовити АПОСТИЛЬ у Кривому Розі

Терміново! З доставкою по Кривому Рогу.

Апостиль на документах у Кривому Розі та в Україні

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  Перспективи співробітництва з юристом з оформлення апостилю у Кривому Розі

  Коли потрібна послуга апостилювання, краще вибрати надійного юриста з гарною репутацією, який має у цій справі достатній практичний досвід. Переваги очевидні:

  Професіоналізм і оперативність створюють комфортні для замовника умови, коли не потрібно спілкуватися з держчиновниками, а нюанси, що виникають у процесі, не призведуть до повернення документів або відмови. А за необхідності завжди можна розраховувати на компетентну консультацію з питань апостилю в Кривому Розі.

  ОСТАННІ ВІДГУКИ
  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?