Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Апостиль – це уніфікована форма підтвердження справжності документа, визнання його інший правової системою. Такий спосіб легалізації є дійсним для всіх країн, що приєдналися до Гаазької Конвенції. Апостилювання покликане спростити процедуру надання законності документів однієї держави біля іншої. Актуальна послуга замовлення апостилю для всіх громадян, які зважилися на глобальні зміни у житті, пов’язані з проживанням за кордоном (продовження навчання, відгук на вакансію, отримання посвідки на проживання, одруження з іноземним громадянином).

Проте не всі мають час і можливість особисто займатися апостилюванням документів з виїздом до Києва. Це досить клопіткий і стомлюючий процес, що передбачає відвідування держорганів, банків, очікування у чергах, питання проживання у столиці, поїздки до Києва Києвом. А також – збір та підготовка пакету документів із з’ясуванням власних дій.

Ми готові надати цю послугу дистанційно. Це відразу вирішує всі описані вище труднощі, звільняє від бюрократичних нюансів, економить кошти і час клієнтів. Комфортний якісний сервіс з надання такої послуги обумовлений розташуванням офісу в столиці та юридичною підкованістю співробітників.

Апостиль у Кропивницькому: з нами комфортно

Як правило апостиль проставляється на документах стандартного зразка, виданих офіційними органами. Подавати документи необхідно до відповідного уповноваженого міністерства. Скористатись послугою апостилю в Кропивницькому можна просто, надавши документи, які потребують апостилювання.

Таким чином, наші клієнти не отримають відмову через подання заявки не в ту установу або неповний пакет, «папір» з помилками оформлення або не підлягають апостилюванню. Підтримка юриста-практика дає й інші переваги:

Замовити АПОСТИЛЬ у Кропивницькому

Терміново! З доставкою по Кропивницькому.

Апостиль на документах у Кропивницькому та в Україні

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  Співпраця з професіоналами дає нашим клієнтам упевненість у позитивному результаті. Ціна на послугу апостилю в Кропивницькому фіксована та доступна, відсутні незрозумілі доплати та приховані платежі. Все гранично чітко та прозоро.

  Терміновий апостиль в Кропивницькому

  Нерідко буває так, що апостиль у Кропивницькому потрібний терміново. Це теж у наших силах. Замовити послугу апостилю терміново можна також віддалено, за допомогою онлайн-форми на сайті або по телефону. Звернутися дистанційно можна навіть з-за кордону. У будь-якому разі заявка надійде в роботу моментально, одразу після надходження.

  ОСТАННІ ВІДГУКИ
  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?