Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

При переїзді в іншу країну на навчання, роботу, інші глобальні зміни в житті (шлюб з іноземцем, отримання ВНЖ) одним з важливих пунктів підготовки до події є легалізація документів – надання їм юридичної сили в іншій країні. Засобом визнання офіційних документів біля країн-учасниць Гаазької Конвенції є апостиль. Цій процедурі підлягає багато документів (диплом, свідоцтво про народження або шлюб, довідка про несудимість, інші офіційні папери), які необхідно своєчасно подати до одного з міністерств у Києві.

Як і що слід зробити, знає далеко не кожен громадянин. Але це і не обов’язково, якщо замовити послугу апостиль у Луцьку надійному досвідченому спеціалісту. Такий варіант виключить можливі помилки подання заявки, через які нерідко громадяни одержують відмову. Втрачено час, витрачені фінанси, результат практично нульовий. Щоб цього уникнути, багато хто звертається до місцевих фірм та бюро, що пропонують подібні послуги. Проте такі установи працюють через посередників, оскільки всі уповноважені установи розташовані у столиці. Відмінним варіантом буде замовити апостиль у Луцьку юристу з багаторічним досвідом роботи, який має офіс у Києві.

Апостиль у Луцьку без бюрократії та переплат

Грамотний юрист, з огляду на свою професійну діяльність, часто займається оформленням апостилю для своїх клієнтів. Тому замовнику не доведеться проходити цю процедуру повторно через невраховані нюанси, нововведення або порушені вимоги до подачі.

Наприклад, у деяких країнах Євросоюзу потрібні доповнення до стандартного апостилю, про які центри надання адміністративних послуг можуть не знати. Тоді як професійний юрист Сергій Піддубний завжди в курсі всіх тонкощів та нюансів процедури, має налагоджені контакти у держустановах та може оперативно промоніторити перебіг процесу. Крім того, співпраця передбачає:

Лояльна та прозора цінова політика без прихованих доплат виключає неприємні фінансові несподіванки.

Замовити АПОСТИЛЬ у Луцьку

Терміново! З доставкою по Луцьку.

Апостиль на документах у Луцьку та в Україні

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  Апостиль у Луцьку швидко, без виїзду до Києва

  Якісний сервіс з апостилювання документів у Луцьку можна отримати без подорожі до столиці. Таку послугу зручно замовити через наш сайт дистанційно, попередньо ознайомившись з вимогами до офіційних паперів (відсутність пошкодження, ламінування, помилок оформлення, документ підлягає консульській легалізації). Заявка надходить у роботу одразу, у день звернення. Апостиль у Луцьку за допомогою юриста, який досконало розуміється на питанні, дає гарантії позитивного результату та чіткість термінів виконання замовлення.

  ОСТАННІ ВІДГУКИ
  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?