Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Процедура апостилювання полягає у нанесенні особливого штампу міжнародного зразка. Він свідчить про справжність документа, можливість його пред’явлення біля іншої держави. Апостиль у Львові у нашого адвоката можна замовити, коли з’являється можливість переїхати за кордон.

Крім того, проставлення печатки знадобиться при укладенні шлюбу з іноземним громадянином для його легалізації у потрібній країні.

Оформлення апостилю у Львові: юридична допомога

Відстань від Львова до Києва дуже велика. Поїздка може стати захоплюючою пригодою за умови, що вам не потрібно відвідувати певне міністерство, стояти у нескінченних чергах, хвилюватись про терміни. Полегшити собі життя можна, звернувшись по допомогу до досвідченого юриста. В результаті ви заощадите не тільки час та нерви, але ще й кошти. Послуга «Апостиль у Львові» включає такі етапи:

 1. Надсилання потрібних документів до Києва. Наш адвокат розповість, як це зробити максимально комфортно та безпечно. Їхати до офісу не доведеться.
 2. Передача документів до відповідного державного органу виконавчої влади.
 3. Здійснення перекладу, нотаріальне засвідчення (за потреби).
 4. Надсилання готової документації замовнику.

Наш адвокат відповідально підходить до кожного завдання, дотримується встановлених термінів. Документи вирушають у роботу у день отримання зі Львова. Уважний та педантичний юрист має колосальний досвід у проставленні апостилю на різних паперах.

Пакет документів передається в потрібну інстанцію для проставлення апостилю, а після – відправляється клієнту найзручнішим способом.

Замовити АПОСТИЛЬ у Львові

Терміново! З доставкою по Львову.

Апостиль на документах у Львові та в Україні

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  Чинники, що впливають на вартість Апостилю у Львові

  Навіть терміновий порядок оформлення апостилю обійдеться дешевше, ніж поїздка зі Львова до Києва та назад. Ціна формується з урахуванням суми мита, послуг адвоката та транспортних витрат. На стандартну процедуру проставлення Апостиля впливають такі фактори:

  1. Міністерство, до якого потрібно подавати документ. Найвища вартість засвідчення паперів у Міністерстві освіти та науки України.
  2. Термін виконання. Термінова робота коштує дорожче звичайної, але різниця є осудною.
  3. Необхідність у перекладі документів. Замовляти послугу перекладу разом з апостилюванням набагато вигідніше та швидше.
  4. Країна, в яку оформляється апостиль. Залежно від обраної держави може знадобитися нормальне апостилювання, подвійний апостиль або консульська легалізація. Складніші процедури обійдуться трохи дорожче.

  При зверненні до нашого адвоката вам не потрібно витрачати дорогоцінний час на поїздки зі Львова до Києва. Всі документи можна надіслати та отримати поштою. Ми допоможемо оперативно вирішити питання з документами із мінімальними витратами.

  ОСТАННІ ВІДГУКИ
  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?