Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Апостиль – це спрощена форма легалізації документів однієї держави для пред’явлення до держустанов іншої країни. Якщо громадянин збирається виїжджати за кордон, йому необхідно там підтвердити законність офіційних паперів, що є на руках. Юридична процедура апостилювання проводиться для різних документів – про освіту, шлюб або розлучення, про несудимість, про народження, місце проживання та інших (за ситуацією) довідок та свідоцтв.

Уповноважені проводити процедуру апостилювання Міністерства юстиції, закордонних справ, освіти та науки. Знаходяться ці держоргани у Києві. Тому, щоб оформити апостиль у Маріуполі чи іншому місті України, необхідно передати документи до столиці. Сам процес може зайняти кілька днів, ускладнитись чергами та виявленням несподіваних нюансів, до яких звичайний громадянин, як правило, не готовий.

Уникнути особистого спілкування з держчиновниками та різноманітних клопітких бюрократичних моментів, підготувати документи відповідно до вимог, допоможе звернення до досвідченого, юридично грамотного спеціаліста. Замовити апостиль у Маріуполі можна у нас. І тоді компетентний у цьому питанні юрист візьме всі турботи на себе.

Апостиль у Маріуполі без проблем

Для визнання дійсними українських документів в іншій правовій системі (для країн-учасниць Гаазької Конвенції) достатньо проставлення апостилю. Ця процедура простіша, ніж консульська легалізація, проте все одно – клопітка та втомлива.

Доручити проставити апостиль місцевим компанії – варіант хороший, але не найкращий: не маючи представництва, їм доводиться підключати до роботи фірми-посередники, що затягує процес, робить його дорожчим, не виключає негативного результату.

За допомогою нашого юриста цей процес пройде швидко і його можна навіть прискорити, замовивши термінове оформлення.

А главное – заказчику не придется тратить время на поездку в Киев, общаться с чиновниками, переживать неприятные бюрократические моменты. Наши клиенты, заказавшие апостиль в Николаеве, всегда могут рассчитывать на положительный результат в указанные сроки.

Замовити АПОСТИЛЬ у Маріуполі

Терміново! З доставкою по Маріуполю.

Апостиль на документах у Маріуполі та в Україні

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  СПІВПРАЦЯ З НАМИ ВИГІДНО І ЗА ІНШИМИ ПРИЧИНАМИ:

  Таким чином, будь-який житель Маріуполя може зробити апостиль на документ без зайвих витрат часу та фінансів. Заявка приймається у роботу максимально оперативно – у день подання. Також є супутні послуги.

  Апостиль у Маріуполі на всі види документів

  Замовити апостиль у Маріуполі можна за телефоном чи онлайн. Для цього на сайті є коротка проста форма заявки. Отримати консультаційну допомогу можна також віддалено, або (якщо є можливість) в київському офісі. Ми забезпечимо позитивний результат.

  ОСТАННІ ВІДГУКИ
  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?