Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Конвенція у Гаазі 1961 року спростила легалізацію документів однієї країни на території іншої. Офіційне визнання у країнах-учасницях Конвенції одержують документи з проставленим апостилем. Апостилювання підтверджує законність офіційних паперів та позбавляє громадян багатьох труднощів і проблем за кордоном.

Апостиль у Миколаєві може знадобитися людям, які вирішили продовжити навчання в іншій державі, відгукнутися на вакансію зарубіжної компанії, укласти шлюб з іноземцем, оформити дозвіл на проживання. У всіх цих та деяких інших випадках певні документи підлягають апостилю для їх визнання установами іншої країни. Зробити це можна у Києві, подавши документи до одного з міністерств – МЗС, МОН, МінЮст. Впоратися особисто з таким завданням непросто. Тому для економії часу та фінансів багато громадян звертаються до нас. Це забезпечує клієнтам впевненість у термінах та результаті.

Апостиль у Миколаєві зручно та швидко

Якщо потрібно замовити апостиль у Миколаєві, то треба знати, що місцеві компанії надішлють документи посередникам у Києві чи поштою до держорганів. Такий варіант затягує терміни подачі, робить процедуру дорожчою і не виключає відмови через помилки, які можна вирішити на місці. Співпраця у цьому питанні з практикуючим юристом дає одразу кілька переваг:

А головне – замовнику не доведеться витрачати час на поїздку до Києва, спілкуватись із чиновниками, переживати неприємні бюрократичні моменти. Наші клієнти, які замовили апостиль у Миколаєві, завжди можуть розраховувати на позитивний результат у вказані терміни.

Замовити АПОСТИЛЬ у Миколаєві

Терміново! З доставкою поМиколаєву.

Апостиль на документах у Миколаєві та в Україні

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  Як замовити апостиль у Миколаєві.

  Швидко і без особливих клопотів проставити апостиль у Миколаєві та області допоможе досвідчений юрист. Ця серйозна процедура передбачає бути в курсі змін та нововведень, розуміння самого процесу апостилювання, знань нюансів оформлення для різних країн, вимог до пакету документів. Доручення справи грамотному спеціалісту автоматично знімає всі ці проблеми із замовника. Клієнту необхідно лише подати заявку та почекати обумовлений час. Для цього на нашому сайті розміщена проста та зручна онлайн-форма. Усю необхідну додаткову інформацію можна дізнатися за вказаними телефонами. Заявка береться в роботу при вступі одразу, того ж дня. Також можливе термінове виконання замовлення.

  ОСТАННІ ВІДГУКИ
  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?