Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Апостиль на документах у Києві та регіонах України

Апостилювання – це спрощений метод визнання юридичної сили документів, виданих однієї країні, офіційними органами інший государства. Апостиль – це універсальна процедура, що виникла як альтернатива консульській легалізації. Цей спосіб діє для всіх країн, що приєдналися до Гаазької Конвенції 1961 року. З того часу для громадян багатьох країн використання документів за кордоном перестало бути проблемою, оскільки підтвердження апостилем займає набагато менше часу та спрощує збір документів. Крім того, апостилювання визнається багатьма державами світу. У тому числі й Україна.

Це означає, що громадяни нашої країни, які виїжджають за кордон для продовження навчання, на роботу або бажають отримати дозвіл на проживання, можуть замовити апостиль своїх документів і використовувати їх за кордоном. Процедура проставлення апостилю підходить для країн-учасниць конвенції, якщо між нашими державами немає договору щодо скасування такого способу легалізації. Тобто апостиль дійсний у понад сотні країн, включаючи Японію, Австралію, США, Ізраїль, Китай та інші держави.

Де ставлять апостиль

Апостиль є особливим штампом прямокутної форми, зі сторонами не менше 10 см. Проставляють його на самих офіційних паперах або на окремому аркуші, який підшивається до документа. Деякі країни вимагають подвійного апостилю: проставлення штампу на оригіналі документа та їх нотаріально завірених копіях-перекладах.

Апостилювання свідчить про достовірність підпису та справжності друку, а також підтверджує повноваження особи, яка засвідчила документи. Підлягають такій формі легалізації багато документів: освітні, шлюбні, довідка про несудимість та інші. Повноваження покладено на три міністерства:

Апостиль на документах у Києві та регіонах України

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  МінЮст уповноважено апостилювати документи, оформлені в органах юстиції, видані судами та нотаріусами. Це може бути свідоцтва про шлюб, судових рішень, довідки.

  МОН може легалізувати ділові папери щодо сфери освіти. Такими документами є дипломи, сертифікати та посвідчення про кваліфікацію, вчені ступені, присвоєні звання та інші документи.

  МЗС має право проставляти апостиль на всіх інших видах документів. Наприклад, оформлені в МВС, видані архівами, або довідки про стан здоров’я.

  Як проставити апостиль

  Усі міністерства знаходяться у Києві. Правильно оформлений пакет документів можна надіслати поштою або вручити особисто. Чекати на результат (проставлення апостилю або відмова) потрібно мінімум два робочі дні. Здати документи першого ж дня велика рідкість. Тому варто додати ще кілька днів до загального результату. Зберегти свій час, здоров’я та фінанси від зайвих витрат допоможе звернення до досвідченого юриста-практика. Позбавте себе всього негативу, який неминуче супроводжує всі бюрократичні процеси. У вашому розпорядженні будуть усі професійні знання та напрацювання грамотного спеціаліста. Замовити апостиль можна із будь-якого регіону України і навіть з-за кордону. Результат гарантовано.

  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ
  ОСТАННІ ВІДГУКИ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?