Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Апостилювання – це процедура підтвердження законності офіційних документів у разі потреби їх використання на території інших країн. Таким чином, легалізуються оригінали документів, засвідчуються нотаріальні копії. Тільки у випадку оригінальних паперів підтверджується справжність друку та повноваження особи, яка завізувала документ, а апостиль нотаріальної копії – лише друк та підпис нотаріуса.

Апостиль надає юридичної чинності документам у державах-учасницях Гаазької Конвенції. Так, свідоцтво про шлюб, що пройшло апостилювання, диплом або довідка про несудимість, видані українськими держустановами, офіційно визнаються законними іншою країною. Незважаючи на деякі нюанси оформлення, така альтернатива консульській легалізації значно спрощує громадянам виїзд за кордон на роботу, навчання, для одруження з іноземцем або отримання посвідки на проживання.

Апостиль у Рівному та області

Проставленням апостилю займаються уповноважені міністерства: МЗС України (довідки про несудимість, місце проживання, архівні, податкові та інші), МінЮст (свідоцтва про народження, смерть, шлюб, а також різні виписки, афідевіт, нотаріальні довіреності, інші документи), Міносвіти ( , атестати тощо). Всі ці державні установи перебувають у Києві, тому подати заявку на апостиль у Рівному особисто буде дещо складно та затратно (дорога, проживання). До того ж доведеться вникнути правил подачі документів, підготувати їх і нерідко – витратити час на очікування у черзі. У цьому позитивний результат не гарантовано.

Тому розумним і більш економним у плані часу, фінансів і нервів, буде доручити цей процес досвідченому фахівцеві, який знає всі тонкощі процедури. І краще це зробити не у місцевій фірмі, а компанії з офісом у Києві.

Звертаючись до нас за апостилем у Рівному, клієнти отримують:

Виїзд до столиці необов’язковий. Все можна оформити дистанційно за допомогою зручної онлайн-форми на сайті. Робота із заявкою розпочнеться відразу, у день надходження.

Замовити АПОСТИЛЬ у Рівному

Терміново! З доставкою по Рівному.

Апостиль на документах у Рівному та в Україні

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  Апостиль у Рівному надійно та швидко

  Усі турботи з апостилювання документів візьме на себе досвідчений юрист-практик, який давно та успішно допомагає громадянам у різних ситуаціях. Замовлення на апостиль у Рівному буде виконано у розумні терміни, без залучення посередників. Це дозволяє прискорити процес та знизити вартість. Профільна освіта та багаторічна практика забезпечує знання всіх тонкощів процедури, нововведень та вимог, а також – налагоджений прямий контакт із держорганами. Клієнт звільняється від бюрократичних та рутинних моментів, отримуючи лише готовий результат.

  ОСТАННІ ВІДГУКИ
  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?