Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Легалізація документів за кордоном – це важливий та складний процес. Щоб його спростити, 1961 року в Гаазі було досягнуто домовленості між кількома країнами про альтернативний спосіб – апостилювання. Тепер для офіціантів визнання документів однієї держави на території іншої достатньо проставити на них апостиль.

Апостиль – це спеціальний штамп, який засвідчує справжність друку та підпису, а також підтверджує повноваження особи, яка видала офіційний папір. Україна приєдналася до Гаазької Конвенції та переваги апостилювання стали доступними нашим громадянам. Тим не менш, спрощена процедура, як і раніше, несе деякі складності людям, далеким від тонкощів процесу.

Допомога бажаючим замовити апостиль у Тернополі готовий надати досвідчений у цій справі спеціаліст, практикуючий юрист Сергій Піддубний.

Замовлення апостилю в Тернополі, куди звертатися

Апостилювання документів підтверджує їхню законність і позбавляє власника багатьох проблем за кордоном. Подати заявку на апостиль у Тернополі дещо проблематично, оскільки всі державні установи, які мають такі повноваження, перебувають у Києві. Поїздка в столицю на кілька днів це марнування часу та грошових коштів: процес може затягнутися на кілька днів, оскільки заявки надходять з усієї країни у великій кількості.

Необхідно також вникнути в суть процедури подання документів, щоб очікування не було безплідним (у разі відмови). Тому розумно доручити таку операцію грамотному фахівцю, який знає всі вимоги, нововведення, можливі складнощі.

При зверненні до місцевої фірми замовник повинен розуміти, що це передбачає посередницькі послуги. Це подовжує терміни, збільшує ціну і підвищує ймовірність «нестиковок». Цього можна уникнути, якщо офіс довіреного юриста знаходиться у Києві. Це означає:

А також гарантовано позитивний результат. Замовник «звільняється» від очікування в чергах, різних бюрократичних нюансів оформлення, спілкування з держслужбовцями, самостійного залагодження ситуацій, що виникають (у разі особистої участі). Допомога юриста практика у проставленні апостилю у Тернополі – це комфортно морально, фізично та фінансово.

Замовити АПОСТИЛЬ у Тернополі

Терміново! З доставкою по Тернополю.

Апостиль на документах у Тернополі та в Україні

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  Апостилювання в Тернополі за короткий термін

  Офіс у Києві дає важливу перевагу у роботі з повноважними органами. У тому числі – оперативна реакція та моніторинг процесу. Це дає змогу пройти процедуру у прискореному режимі. Зробивши замовлення на апостиль у Тернополі юристу, клієнт може розраховувати на якісну негайну обробку заявки. Подати документи можна дистанційно. Також, при необхідності, можна отримати вичерпну інформацію та компетентні відповіді на всі питання під час консультації.

  ОСТАННІ ВІДГУКИ
  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?