Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Якщо ви вирішили їхати за кордон на навчання, для роботи або проживання, вам неодмінно будуть необхідні особисті документи. Але що зробити, щоб папери, видані в Україні, мали чинність в іншій державі. Для цього можна замовити апостиль у Херсоні у професійного юриста.

Історія появи апостилю

У різних країн своє оформлення документації, що засвідчує особистість громадянина і відображає аспекти життя. Щоб уникнути переробки всіх цих паперів, особливо кожної країни, де вони можуть знадобитися, було проведено домовленість між країнами для полегшення підготовки документів.

У 1961 році ряд Європейських країн та Сполучені штати Америки підписали так звану Гаазьку конвенцію. Вона дає можливість усім країнам-учасницям легалізувати документацію, видану в тій чи іншій державі шляхом простої апостилізації. Щороку до цієї конвенції приєднуються нові члени.

Штамп апостиль свідчить про те, що ви можете вільно користуватися своїми документами на території іншої держави, і вони мають таку саму силу, як і місцеві.

Апостилізація в Україні

На території нашої держави мають право ставити апостиль три державні структури:

Для цього необхідно з’явитись за адресою організації та в порядку черги подати заявку. Процедура може зайняти не один день, що дуже незручно та дорого обходитися для іногородніх.

Щоб без проблем замовити апостиль у Херсоні, звертайтесь за допомогою до адвоката Сергія Піддубного. Фахівець у галузі права з великим досвідом візьме на себе весь клопіт і в найкоротші терміни вирішить усі питання щодо апостилізації будь-якої вашої документації.

Замовити АПОСТИЛЬ у Херсоні

Терміново! З доставкою по Херсону.

Апостиль на документах у Херсоні та в Україні

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  Як замовити апостиль у Херсоні

  Щоб замовити апостиль в Херсоні залишайте заявки на сайті онлайн або за телефонами. Офіс адвоката знаходиться у Києві. Тому все, що вам потрібно буде зробити – це надіслати документи юристу.

  Вам допоможуть поставити апостиль на:

  Залежно від виду документації вибирається і структура, де проходитиме апостилізація. Від цього залежить також час процедури та вартість. У нас оперативне опрацювання заявок. З вашими паперами робота починається одразу з дня звернення.

  Значно прискорює виконання послуги відсутність посередників. У нас не буває затримок та невиконаних замовлень.

  Замовити апостиль у Херсоні – це мінімум фінансових витрат та отримання якісних послуг не виїжджаючи з дому. Доставка здійснюється по Україні та за кордон.

  ОСТАННІ ВІДГУКИ
  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?