Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Апостиль на документах – це обов’язкове правило для тих, хто виїжджає за кордон з метою навчання, роботи, отримання ВНЖ, одруження та подібних ситуацій. Тільки так на території держав, які приєдналися до конвенції в Гаазі, українські документи матимуть юридичну силу, а їхні власники уникнуть багатьох труднощів та неприємностей. Апостилювання досить актуальна та затребувана послуга. Тому в уповноважені міністерства (МЗС, МінЮст, міністерства освіти та науки) щоденно надходить безліч заявок з усієї країни.

Самостійно зайнятися проставленням апостилю у Хмельницькому справа досить складна, клопітка та стомлива: оформлення пакету документів, вивчення вимог, очікування у чергах, відвідування банківських установ, спілкування з держчиновниками, різні бюрократичні та рутинні моменти. І все це у Києві, бо потрібні державні установи зосереджені саме там. Це додає турботу про проїзд, проживання, переміщення містом. Все це незручно і досить складно. Але не для тих, хто займається цим давно та успішно. Потрібен апостиль у Хмельницькому швидко та без клопоту – ми завжди готові допомогти. Тим більше що замовити послугу можна дистанційно.

Апостиль у Хмельницькому з гарантією результату

Замовлення послуги апостилювання у Хмельницькому має кілька переваг. Найочевидніша – розташування офісу у столиці. Це означає, що до процесу не залучаються сторонні фірми-посередники, а контакт із державними установами здійснюється безпосередньо. В результаті – зменшення термінів та ціни, відсутність проблем із непорозумінням сторін, немає ризику «відпливу інформації».

Інші плюси та переваги співпраці зумовлені багатодітним досвідом юриста-практика, який візьметься за проставлення апостилю у Хмельницькому. Основні це:

Крім цього, клієнтам доступний комплекс послуг за фіксованими, адекватними цінами за короткий термін.

Замовити АПОСТИЛЬ у Хмельницькому

Терміново! З доставкою по Хмельницькому.

Апостиль на документах у Хмельницькому та в Україні

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  Крім цього, клієнтам доступний комплекс послуг за фіксованими, адекватними цінами за короткий термін.

  Апостиль в Хмельницькому терміново

  Коли апостиль у Хмельницькому потрібен терміново, таку послугу також можна замовити нам. Оформити заявку буде зручно дистанційно, навіть з-за кордону – на сайті (через онлайн-форму) або за телефоном. За бажанням можлива і особиста зустріч, з відвідуванням офісу у Києві. Юридична допомога від професіонала – це швидкість виконання, компетентність у справах, якісний сервіс та комфортність для замовника, а також гарантія позитивного результату.

  ОСТАННІ ВІДГУКИ
  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?