Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Для того, щоб переїхати в іншу країну для проживання, працевлаштування або навчання, необхідно надати документи, які належним чином підготовлені.  Як правило, документи штамповуються апостилем, або легалізують. 

Громадянам, що проживають в Запоріжжі, не комфортно подорожувати до Києва.  Візит до відповідного міністерства дуже багато зусиль, часу та нерву. 

Набагато простіше попросити нашого адвоката про допомогу.  Всі документи можуть бути відправлені поштою або кур’єром.  Папери ретельно перевіряються і подаються до відповідального органу за апостиляцію або легалізацію в день їх отримання.

Легалізація та апостиль у Запоріжжі: Послуги від фахівців

Міжнародному штампування наказано надати юридичну дію документам на території іншої держави.  Апостиляція — спрощена процедура, яку визнають більшість країн.  У деяких випадках може знадобитися подвійний апостиль — штампування оригіналу та його переклад.  Найскладнішою і витратною процедурою була консульська легалізація.  Якщо ви одружуєтеся з іноземцем, плануєте поїхати в іноземну країну за МБШ або роботу, наш адвокат допоможе вам легалізувати папери якомога швидше.  Чому ми повинні звертатися до таких:

 1. Багаторічний досвід роботи в цій галузі. Адвокат після їх отримання буде розглядати всі документи, направляти їх в державний орган виконавчої влади і, після необхідних процедур, відправляти їх назад клієнтові.
 2. Гарантоване збереження документів, конфіденційність.
 3. Віддалений доступ. У результаті Ви заощаджуватимете гроші на дорозі до Києва, час на нудну очікування в чергах і сплату державних зборів.

Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта ми надаємо юридичні послуги на гідному рівні.

Замовити АПОСТИЛЬ у Запоріжжі

Терміново! З доставкою по Запоріжжю.

Апостиль на документах у Запоріжжі та в Україні

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  Які фактори впливають на вартість апостилю у Запоріжжі та легалізацію документів

  Ключовими показниками, що впливають на вартість послуги, є актуальність роботи та тип міністерства.  Ціна також може змінюватися залежно від країни, в якій ви плануєте надати документи.  Важливо мати на увазі, що сума мита вже включена в ціну апостилю на Запоріжжі.  Для того, щоб штамп міжнародної моделі, звертайтеся до компетентного міністерства:

  Не ставиться Апостиль на паспорт, посвідчення водія та пенсійне, інші папери. Консультацію з будь-яких питань можна отримати у адвоката в телефонному режимі.

  ОСТАННІ ВІДГУКИ
  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?