Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Громадяни, яким доводилося оформляти документи або користуватися ними на території інших країн, завжди стикалися з певними труднощами у визнанні законності «паперів». Це тривало досить довго і стало справжньою проблемою для громадян Європи та США. І тоді, 1961 року, міжнародна Конференція в Гаазі замінила процедуру консульської легалізації документів за кордоном, запровадивши альтернативний універсальний засіб визнання законності – апостиль. З того часу документи, завірені апостилем, приймаються у всіх країнах-учасницях Конвенції.

Спеціальний штамп (апостиль) проставляється на оригіналах документів та на їх нотаріально завірених копіях. Після проходження процедури не потрібні інші способи легалізації або засвідчення документа. Апостиля є достатньо для офіційного визнання на території держав, що приєдналися до Конвенції.

Щоб пройти апостилювання в Україні, слід звернутися до профільного міністерства, де підтверджується законність видачі самого документа, а також – повноваження працівника, який видав (поставив друк).

Апостиль у Житомирі: з адвокатом надійніше

Апостилювання проводиться у Міністерствах (МінЮст, закордонних справ, освіти та науки). Усі ці державні органи зосереджені у столиці України.

Щоб подати документи для запевнення, доведеться приїхати до Києва і витратити чимало часу на очікування у черзі. До того ж процедура може тривати не один день. Водночас, іногородні громадяни можуть звернутися до адвоката Сергія Піддубного, і проблему буде вирішено.

Участь досвідченого юриста гарантує якісне надання послуги апостилю у Житомирі. Заручившись допомогою адвоката, клієнти отримують:

Замовити АПОСТИЛЬ у Житомирі

Терміново! З доставкою по Житомиру.

Апостиль на документах у Житомирі та в Україні

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  Офіс Сергія Піддубного знаходиться у Києві. Тому адвокату немає потреби звертатися до посередників, як це роблять місцеві компанії. Це одночасно прискорює процес та виключає помилки комунікації, а також гарантує негайне подання документів на оформлення. Юрист-практик досконально знає всі можливі вимоги держорганів, які документи та відомості потрібно надати, які питання та складнощі можуть виникнути. А значить – оперативно та грамотно вирішити все на місці.

  Апостиль у Житомирі, куди краще звернутися

  Замовити апостиль у Житомирі київському юристу – це найбільш вигідний варіант. Професійна підготовка та багаторічна юридична практика адвоката Сергія Піддубного дозволяє організувати весь процес, не вдаючись до допомоги сторонніх організацій. Робота безпосередньо скорочує термін апостилювання, не буде прикрих помилок та непорозумінь, робота буде виконана гарантовано якісно та не доведеться переживати про терміни виконання.

  ОСТАННІ ВІДГУКИ
  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?