Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

При виїзді за кордон для продовження навчання, на роботу, а також для отримання ВНЖ або оформлення шлюбу з іноземним громадянином необхідно надати документів однієї країни юридичну силу на території іншої. Для спрощення процедури легалізації в 1961 році було прийнято міжнародну конвенцію, що дозволяє державам-учасницям використовувати апостиль. Таким чином, можна не тільки довести справжність документа, але й полегшити своє перебування за кордоном. З моменту приєднання України до конвенції апостилювання стало доступним і громадянам нашої країни.

Щодня до МЗС, МОН, МінЮсту надходять заявки на легалізацію документів. В тому числі від мешканців Івано-Франківська. Необхідність приїзду до столиці – це одна з причин, чому люди вважають за краще замовити апостиль в Івано-Франківську бюро, яке надає таку послугу. У більшості бажаючих просто не часу та достатніх знань тонкощі процедури, щоб особисто займатися оформленням. Оптимальним вирішенням проблеми стане звернення до практикуючого юриста, офіс якого розташований безпосередньо у Києві.

Апостиль в Івано-Франківську: якість від професіонала

Проставити апостиль без непотрібних труднощів та зайвих втрат часу можна за допомогою спеціаліста із солідним досвідом роботи з надання такої послуги. На клієнтів Сергія Піддубного чекають комфортні умови, адекватні терміни, якісний сервіс. При цьому, щоб замовити апостиль в Івано-Франківську, можна не приїжджати на особисту зустріч, а оформити заявку дистанційно. Це просто і вигідно з кількох причин:

Також для кожного клієнта підбирається найбільш прийнятний варіант, з урахуванням бажаних термінів та вартості послуг.

Замовити АПОСТИЛЬ у Івано-Франківську

Терміново! З доставкою по Івано-Франківську.

Апостиль на документах в Івано-Франківську та в Україні

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  Апостиль в Івано-Франківську – це швидко та зручно

  Досвід оформлення апостилю в Івано-Франківську та інших регіонах зумовлює налагоджену процедуру отримання апостилю, а також – прямий доступ до уповноважених державних органів. Професіоналізм та відповідальний підхід гарантують відсутність проблем із документами на території іншої країни. Апостилювання документів можливе лише біля держави їх видачі (оформлення). Тому краще звернутися за апостилем в Івано-Франківську заздалегідь. Розбіжність місця проживання та місця отримання офіційного документа ролі не грає. У будь-якому випадку буде зроблено все можливе, щоб встигнути проставити апостиль у потрібний термін.

  Замовити послугу можна прямо на сайті, яка уточнює інформацію отримати за вказаними телефонами.

  ОСТАННІ ВІДГУКИ
  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?