Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Апостиль — важливий процес штампування міжнародних документів, виданих державними органами України. Це необхідно для надання правової дії офіційним документам. В результаті їх можна виробляти і в іншій країні. Така процедура необхідна для виїзду за кордон для навчання, працевлаштування або проживання. Важливо пам’ятати, що штамп не поширюється на паспорт, водійське посвідчення або на отримання пенсії.

Отримати апостиль в Одесі: Зробити це все самостійно або звернутися по допомогу

Цей штамп наклеєне на документи різних державних органів виконавчої влади:

 1. МЗС України. Це місце для подання заяви про анулювання сертифікатів некомпетентності, з місця проживання, окремих медичних довідок.
 2. Міністерство юстиції України. Апостиль розміщується на паперах, виданих нотаріусом, судом або судовою інстанцією.
 3. Міністерства освіти і науки України. З цим державним органом необхідно зв’язатися для легалізації навчальних документів.

Для того, щоб зробити все самостійно, необхідно перш за все приїхати з Одеси до Києва.  Після цього будуть довгі лінії тривоги.  Крім того, ймовірними є помилки, оскільки вимоги влади можуть змінюватися.

Ми можемо уникнути неприємних моментів, зв’язавшись з нашим досвідченим юристом.  При цьому ви просто збираєте і відправляєте нам пакет документації.  Адвокат розповість, як це зробити швидко і безпечно.  Ви можете бути впевнені, що адвокат зробить все необхідне, щоб ваші документи були законно оформлені за кордоном у встановлений строк.

Переваги роботи з нашим адвокатом

За роки роботи наш адвокат набув безцінного досвіду форматування документів будь-якої складності за всіма правилами.  Він може легко справлятися з терміновим дорученням, вирішувати нестандартні питання, знаходити вихід з начебто безнадійних ситуацій.  Серед важливих переваг співпраці з нашим юристом є наступні ключові моменти:

Замовити АПОСТИЛЬ в Одесі

Терміново! З доставкою по Одесі.

Апостиль документів в Одесі та Україні

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  Також наш адвокат засвідчує перекази, допомагає з консульською легалізацією.  Йому завжди було відомо про всі зміни правил форматування, тому ризик помилок був нульовим.  Документацію ретельно перевіряють перед подачею на апостиль у день прибуття поштою.  Для отримання детальної інформації з будь-яких питань звертайтеся до нас за телефоном розділу “Контакти”, або за допомогою форми зворотного зв’язку.

  ОСТАННІ ВІДГУКИ
  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?