Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Україна приєдналася до Гаазької Конвенції 1961 року. Для громадян країни це означає, що для легалізації українських документів у десятках країн світу достатньо провести їх апостилювання. Спеціальний штамп апостиль проставляється на документи, і це робить їх офіційно визнаними у всіх державах-учасницях конвенції. Для цього мешканцям Ужгорода необхідно подати заявку до одного з міністерств: МЗС, МінЮст чи МОН. Офіси цих держорганів розташовані, що становить деяку складність для іногородніх громадян.

Крім того, процес апостилювання може зайняти кілька днів: апостиль підтверджує законність документа (справжність підпису та печатки, повноваження особи, що запевнила). При цьому рідко вдається уникнути очікування у чергах і не виключено повернення документів у зв’язку з помилкою продавця. Як цього уникнути? Звернутися до фахівця, який давно та успішно надає такі послуги.

Як замовити апостиль в Ужгороді

Громадяни, які збираються навчатися чи працювати за кордоном, укласти шлюб з іноземцем або отримати ВНЖ можуть суттєво полегшити собі завдання легалізації документів, замовивши апостиль в Ужгороді юристу-практику Сергію Піддубному. Виїжджати для цього до Києва необов’язково. Усі неприємні бюрократичні моменти, спілкування з держчиновниками, черги, незрозумілі вимоги клієнтів не торкнутися. Оформлення апостилю в Ужгороді за допомогою юриста це зручно, швидко та результативно:

Документи надійдуть у роботу, одразу ж після отримання. І якщо з якоїсь причини апостилювання неможливе (документ пошкоджений або не підлягає легалізації, країна не є учасником конвенції та інші помилки), клієнт дізнається про це відразу, а не після тривалого очікування відповіді з міністерства та подальшої відмови.

У будь-якому разі завжди можна попередньо отримати вичерпну консультацію грамотного спеціаліста з юридичною освітою.

Замовити АПОСТИЛЬ в Ужгороді

Терміново! З доставкою по Ужгороду.

Апостиль на документах в Ужгороді та в Україні

Послуга Термін виконання (робочих днів) Вартість (грн.)
Апостиль на освітніх документах (уточнюйте прийомні дні)
МОН
до 20 (документи старого зразка) 1200
до 30 (документи старого зразка) 1000
до 10 (документи нового зразка) 1200
до 20 (документи нового зразка) 1000
1 2500
Апостиль на довідках про несудимість, мед. довідках та ін. документах
МІС
5 600
10 400
Апостиль на документах РАГС
Мін.Юст
День у день 1000
2 800
5 400
Апостиль на нотаріальних документах
Мін.Юст
День у день
2 800
5 400
ВМІЄМО ОФОРМЛЯТИ ШВИДКО
Відправити заявку

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*


  Апостиль в Ужгороді: швидко та надійно

  Професійна підготовка та практичний досвід дозволяє гарантувати результат у найкоротші розумні терміни. Відсутність посередників та необхідності самим виїжджати на кілька днів до столиці значно скорочує тимчасові рамки та фінансові витрати. Замовнику не доведеться вникати в суть та деталі процесу, нервувати при виникненні можливих складнощів.

  Замовити апостиль в Ужгороді юристу, що практикує, з Києва це найбільш надійний, фінансово вигідний і комфортний варіант. За додатковою інформацією на замовлення апостилю в Ужгороді можна звернутися за телефоном або залишити заявку на сайті. Відповідальність підходу, дотримання термінів та позитивний результат гарантується.

  ОСТАННІ ВІДГУКИ
  АПОСТИЛЬ У РЕГІОНАХ


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?