Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Досудове врегулювання господарських та цивільних суперечок – це один із видів правозахисту, який дозволяє вирішити спірні питання щодо зобов’язань Сторін до звернення до суду. Вирішення суперечок у судовому порядку це завжди досить довгий, морально стомлюючий, фінансово-витратний процес, що складається з безлічі непростих процесуальних процедур. Тому часто досудове врегулювання суперечок це ефективніший спосіб швидко домогтися справедливості без звернення до судових органів, зберігши при цьому партнерські відносини.

Головне завдання юриста – грамотно виконати весь спектр необхідних дій, спираючись на знання юридичної бази та власний досвід. У разі співпраці з нашою компанією це значний успішний досвід практикуючого адвоката з досконалим знанням усіх нюансів ведення таких справ. Метою нашої юридичної допомоги є усунення проблеми мирними засобами із збереженням правової позиції та інтересів підзахисної Сторони.

Переваги досудового врегулювання за допомогою адвоката

При вирішенні спірних питань поза залом суду, краще мати кваліфікованого захисника прав та інтересів. Тільки так можна делікатно вийти із конфліктної ситуації. Однак при цьому всі претензії мають бути грамотно обґрунтовані та підкріплені юридично.

Запрошуючи на цю роль юриста з нашої команди, клієнти мають право розраховувати на якісне надання адвокатських послуг. Гарантією такої впевненості є:

Ми домагаємось отримання максимальної вигоди для замовника при кожній нагоді. Завдяки всьому цьому, кількість постійних клієнтів зростає, а нашу компанію рекомендують іншим, хто потребує юридичних послуг.

Досудебное урегулирование споров

Поставте питання нашому юристу


  Ми домагаємось отримання максимальної вигоди для замовника при кожній нагоді. Завдяки всьому цьому, кількість постійних клієнтів зростає, а нашу компанію рекомендують іншим, хто потребує юридичних послуг.

  Етапи врегулювання спірних ситуацій

  Адвокат є третьою, незацікавленою стороною спору. Йому необхідно досконально розібратися в обставинах, знайти та пояснити клієнту можливі шляхи вирішення конфлікту, а також вказати на наслідки у разі невиконання даних рекомендацій. Для цього обговорюються претензії та порядок врегулювання спірної ситуації, пропонуються варіанти. Вирішальне слово залишається за клієнтом.

  Відповідно до розробленої стратегії, проводяться переговори з другою стороною. Завершується етап підготовкою мотивованих претензій та документації, що відноситься до спору.

  Коли виникають спірні питання, не варто зволікати. Вдало вирішити спір у досудовому порядку у компетенції адвоката з гарною репутацією. Ми допоможемо у господарських, земельних, податкових спірних ситуаціях, які потребують врегулювання. Вартість послуги залежить від складності справи.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?