Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Довідка про несудимість
МИ ПРАЦЮЄМО З РЕГІОНАМИ

в Хмельницькому і хмельницької області

Замовити довідку про несудимість

Терміново! З доставкою по Хмельницькому
та хмельницької області
Переклад + АПОСТИЛЬ

Киев, Большая Васильковская 13/1, оф. 205

Апостиль довідки про несудимість – 650 грн. за 5 робочих днів;
450 грн. до 8-10 робочих днів.

Ви хочете найближчим часом відправитися в іншу країну за кордон? Тоді завчасно подбайте про те, щоб оформити всі необхідні документи, наприклад, довідку про несудимість.

Оформляючи довідку про несудимість, не забувайте про те, що деякі зарубіжні країни вимагають, щоб документ був повністю легалізований. Крім того, довідку про судимість необхідно правильно і точно перевести на мову тієї держави, куди ви запланували полетіти або поїхати.

Справка о несудимости

Замовити

  Додатково:

  Прикріпіть сканкопіі документів*

  Громадянам України: 1-а, 2-а сторінка Паспорту і сторінка з останньою пропискою
  Иноземцям: Паспорт та його переклад на українську мову або Тимчасовий / Постійний вид на проживання


  Наша фірма займається оформленням довідки про несудимість. Ми також коректно і точно переводимо будь-які документи, оформляємо їх легалізацію. Це дозволяє нашим замовникам не зіткнутися з деякими проблемами під час перетину кордону і влаштування на роботу, навчання в іншій країні і так далі.

  Швидке оформлення довідки про несудимість

  Довідка про несудимість вважається дуже важливим документом. Особливо в тому випадку, якщо людина в недалекому майбутньому отримає державну посаду, відправиться за кордон для навчання і працевлаштування. В такому випадку довідка про несудимість повинна завжди перекладатися на іноземну мову.

  Якщо у вас буде такий документ, ви зможете довести, що не маєте кримінальну відповідальність, не судимі і не берете участь у різних корупційних махінаціях.

  Якщо вам терміново потрібна довідка про несудимість, ви проживаєте в Хмельницькому, звертайтеся за допомогою до нас. Якщо ж ви не є жителем Хмельницького, це не стане для нас проблемою, так як ми можемо відправити документ в будь-яке місто України.

  Терміни дії довідки про несудимість

  В основному довідка про несудимість має термін актуальності мінімум місяць і не більше 3-х місяців. Але таку інформацію бажано заздалегідь обговорити з фахівцями нашої компанії.

  Якщо довідка потрібна для того, щоб відправитися в іншу країну, тоді вона може мати термін дії максимум 90 днів з дня видачі на руки. З огляду на це факт, деякі люди відмовляються оформляти довідку через інтернет (віддалено). І чинять неправильно.

  Якщо ви вирішите стати нашим клієнтом, можете взагалі не хвилюватися, так як зможете отримати довідку про несудимість в точно обумовлені заздалегідь терміни. Найчастіше документ подібного типу ми оформляємо протягом декількох днів. Також ми її легалізували і при необхідності переводимо. Якщо вам потрібна довідка терміново, домовтеся заздалегідь про терміни з фахівцями нашої фірми.

  Ми допоможемо отримати довідку про несудимість

  Доставка документів

  Для доставки документів по Україні ми користуємося такими кур'єрськими службами:

  • КСД (Кур'єрська служба доставки) - ksd.kiev.ua;
  • Експрес пошта (Express mail) - express-mail.net;
  • Нова пошта - novaposhta.ua

  Ви можете перейти на сайт кур'єрської служби і вибрати найбільш підходящий для Вас адресу.
  Більшість наших клієнтів при замовленні доставки документів за адресою просять нас відправити документи Новою Поштою.

  При відправці документів за кордон ми підібрали такі служби:
  • DHL - dhl.com.ua;
  • TNT - tnt.com;
  • FedEx - elin.kiev.ua


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?