Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Ліквідація ТОВ, товариства з обмеженою відповідальністю

Процес ліквідації бізнесу, продажі компанії це трудомістка багатоступенева процедура, що вимагає відповідального професійного підходу. Необхідно врахувати безліч нюансів, і без кваліфікованої юридичної допомоги обійтися досить складно. Досвідчений юрист в Києві допоможе знайти покупця і забезпечить грамотний юридичний супровід всіх етапів. Це дозволить швидко і законно ліквідувати бізнес на території України або за кордоном без зайвого розголосу і при адекватній вартості послуг. Також надається допомога в покупці готового бізнесу.


  ПослугаВартість (грн.)Виконання робіт
  (робочих днів)
  Ліквідація ТОВ (за рішенням власників)5000від 2-х місяців – до 1-го року, з моменту надання всіх необхідних документів.
  Окремо оплачується послуга закриття рахунку в банку. А також отримання довідки про закриття рахунку та довідки про рух коштів (при необхідності) Ціна послуги – 350 грн.
  Увага

  У зазначені ціни не входить адміністративний збір та вартість послуг нотаріуса. Вартість нотаріальних послуг прораховується окремо - залежно від кількості засновників на підприємстві.

  Варіанти ліквідації бізнесу

  Щоб дотримати законність процедури, необхідно виконання кількох умов. Основні це:

  Порушення процедури призводить до судових санкцій. Тому ліквідацію / продаж компанії доцільно доручити компетентному юристу.

  Існує кілька варіантів закриття підприємства. Завершення діяльності, передбачене законодавством, передбачає способи:

  Це актуально для ситуацій, коли компанія приносить збитки, якщо бізнес не виправдав очікувань і немає можливості подальшого розвитку, а також при реорганізації (злиття, приєднання) підприємства або через особисті мотиви власника. У будь-якому випадку необхідна допомога фахівця, який відмінно орієнтується в законодавстві України, зможе передбачити можливі ризики, знає порядок поетапного проведення процедури.

  Ще однією причиною примусової ліквідації бізнесу є рішення уповноваженого держоргану. Наприклад, Антимонопольного комітету.

  Документи для ліквідації бізнесу

  Перелік документів досить великий. Але деякі з них запрошуються тільки при необхідності.

  Повний пакет документів виглядає так:

  У процесі ліквідації може виникнути безліч нюансів і ситуацій, знайти вихід з яких під силу тільки досвідченому юристу, що виконує цю процедуру не перший раз. Юрист-професіонал грамотно вирішить всі питання, пов’язані з ліквідацією Вашого бізнесу.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?