Ліквідація ТОВ
Ліквідація ТОВ, товариства з обмеженою відповідальністю
Процес ліквідації бізнесу, продажі компанії це трудомістка багатоступенева процедура, що вимагає відповідального професійного підходу. Необхідно врахувати безліч нюансів, і без кваліфікованої юридичної допомоги обійтися досить складно. Досвідчений юрист в Києві допоможе знайти покупця і забезпечить грамотний юридичний супровід всіх етапів. Це дозволить швидко і законно ліквідувати бізнес на території України або за кордоном без зайвого розголосу і при адекватній вартості послуг. Також надається допомога в покупці готового бізнесу.
Послуга | Вартість (грн.) | Виконання робіт (робочих днів) |
Ліквідація ТОВ (за рішенням власників) | 5000 | від 2-х місяців – до 1-го року, з моменту надання всіх необхідних документів. |
Окремо оплачується послуга закриття рахунку в банку. А також отримання довідки про закриття рахунку та довідки про рух коштів (при необхідності) Ціна послуги – 350 грн. |
Увага
У зазначені ціни не входить адміністративний збір та вартість послуг нотаріуса. Вартість нотаріальних послуг прораховується окремо - залежно від кількості засновників на підприємстві.
Варіанти ліквідації бізнесу
Щоб дотримати законність процедури, необхідно виконання кількох умов. Основні це:
- відсутність боргів;
- приведення в порядок податкової звітності;
- задоволення законних вимог партнерів, контрагентів.
Порушення процедури призводить до судових санкцій. Тому ліквідацію / продаж компанії доцільно доручити компетентному юристу.
Існує кілька варіантів закриття підприємства. Завершення діяльності, передбачене законодавством, передбачає способи:
- офіційний - в загальному порядку;
- альтернативний - з продажем корпоративних прав та обов'язків;
- банкрутство - визнання в судовому порядку неплатоспроможності боржника.
Це актуально для ситуацій, коли компанія приносить збитки, якщо бізнес не виправдав очікувань і немає можливості подальшого розвитку, а також при реорганізації (злиття, приєднання) підприємства або через особисті мотиви власника. У будь-якому випадку необхідна допомога фахівця, який відмінно орієнтується в законодавстві України, зможе передбачити можливі ризики, знає порядок поетапного проведення процедури.
Ще однією причиною примусової ліквідації бізнесу є рішення уповноваженого держоргану. Наприклад, Антимонопольного комітету.
Документи для ліквідації бізнесу
Перелік документів досить великий. Але деякі з них запрошуються тільки при необхідності.
Повний пакет документів виглядає так:
- свідоцтво (витяг) про держреєстрацію;
- копії паспортів та ІПН керівника і бухгалтера;
- довідка з управління статистики;
- довідка 4-ОПП (постановка на облік в податковій);
- повідомлення про реєстрацію в Пенсійному Фонді;
- свідоцтво платника єдиного податку або ПДВ;
- платіжні банківські документи;
- документи первинної бухгалтерії;
- відомості по зарплаті;
- звітність по фондам;
- звіти ДПІ.
У процесі ліквідації може виникнути безліч нюансів і ситуацій, знайти вихід з яких під силу тільки досвідченому юристу, що виконує цю процедуру не перший раз. Юрист-професіонал грамотно вирішить всі питання, пов’язані з ліквідацією Вашого бізнесу.