Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Ліквідація, закриття ФОП

Навіть якщо фізособа-підприємець припиняє займатися діяльністю, для якої було створено ФОП (ФОП), він зобов’язаний вносити до бюджету страховий платіж. Щоб уникнути цього та інших супутніх нюансів, бізнес потрібно офіційно закрити. Ліквідацію ФОП з поданням його інтересів в державних органах можна доручити компетентному юристу в Києві. Це гарантує, що закриття ФОП пройде з мінімумом фінансових витрат, відсутністю штрафів і в короткі терміни.


  ПослугаВартість (грн.)Виконання робіт
  (робочих днів)
  Ліквідація, закриття ФОП1500 без найманих працівників і річний оборот до 10 тисяч грн – за останні 3 роки;від 2-х місяців – до 1-го року, з моменту надання всіх необхідних документів.
  від 2200 з найманими працівниками або річному обороті понад 10 тисяч грн;
  Увага

  У зазначені ціни не входить адміністративний збір та вартість послуг нотаріуса. Вартість нотаріальних послуг прораховується окремо - залежно від кількості засновників на підприємстві.

  Підстава для ліквідації

  Приблизно в половині випадків, ліквідація ФОП відбувається при переході в більш складну організаційно-правову форму, внаслідок розширення і розвитку бізнесу. Крім того, припинення діяльності може знадобитися з причин:

  До особистих бажань власника відноситься і продаж бізнесу. В цьому випадку залучення юриста-професіонала це найбільш раціональне рішення.

  Для припинення дії статусу підприємця необхідно:

  Ліквідація бізнесу неможлива при наявності боргів і без повного звітування перед податковою. Вичерпні консультації та юридична допомога в оформленні документів дозволить оформити ліквідацію бізнесу альтернативним, офіційним способами або через банкрутство. При продажу бізнесу юридичні послуги оплачуються набуває компанією.

  Необхідні документи та інформація

  Для того щоб почати процес, потрібен пакет документів і деякі дані. Для закриття ФОП (ФОП) надають:

  А також договору, чеки, акти та інші документи первинної бухгалтерії.

  Власники компаній, самостійно ліквідують свій бізнес, часто допускають фатальні помилки, які породжують нові проблеми, що перешкоджають нормальному проведенню процесу. Скориставшись послугами юриста-професіонала, Ви отримаєте своєчасну грамотну консультацію, законну та ефективну процедуру припинення діяльності підприємства, продажу або реорганізації компанії з отриманням всіх необхідних документів.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?