Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Нострифікація в Україні

Освіта за кордоном – престижний та затребуваний напрямок. Коли ж студенти після отримання скоринки повертаються до рідної країни для пошуку роботи за спеціальністю, то іноземного диплома пред’явити не вдасться. Для визнання освітніх документів, одержаних за кордоном, на території України потрібно пройти процедуру нострифікації. Також це необхідно для досягнення наступних цілей:

Рішення про нострифікацію може ухвалити лише Міністерство освіти, науки, молоді та спорту України. В результаті видається довідка про визнання еквівалентності.

Нострифікація в Україні

Замовити послугу нострифікації в Україні


  Процес нострифікації: основні етапи та документи

  Насамперед здійснюється підготовка пакета документів, які потрібні для нострифікації. Далі проводяться такі етапи:

  При зверненні до Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України необхідно надати такі документи, як:

  Міністерство може ухвалити рішення про повне або часткове визнання еквівалентності або зовсім про відмову. Процедуру нострифікації можна пройти в країні, в якій будуть пред’являтися освітні документи. При зверненні по юридичну допомогу для оперативного вирішення цього питання необхідно скласти нотаріальну довіреність на нашого адвоката.

  Юридичний супровід нострифікації – запорука швидкого процесу без недоліків

  При самостійному зверненні процедура може затягнутися, тому багато хто звертається за допомогою до досвідчених юристів. Наш адвокат має достатню кваліфікацію, досвід, юридичну підкованість, завдяки яким він може знайти оптимальні рішення в будь-яких ситуаціях, сформувати пакет документів, що дозволяє швидко провести нострифікацію. Позитивний результат досягається так:

  Ретельна підготовка документів. Ключову роль цьому процесі має професійний переклад назв предметів, абревіатур.
  Грамотний вибір навчального закладу. Успіх проходження процедури залежить від підбору ВНЗ та максимально схожої програми навчання.

  Досвідчений адвокат виключить можливість появи поширених недоліків: помилок у перекладі, друкарських помилок, спотворень слів. На будь-які додаткові запитання нададуть консультанти в телефонному режимі.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?