Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Адвокат забезпечує обслуговування юридичних осіб, яке полягає в супроводі діяльності різних організацій, підприємств, компаній і фірм. На сьогодні провідною спеціалізацією є господарське право. З цієї причини послуги адвоката є актуальними і затребуваними, особливо для юридичних осіб.

Переваги адвоката з обслуговування юридичних осіб

При обслуговуванні юридичні особи можуть скористатися наступними перевагами:

01

Під час укладання договору на юридичний супровід компанії ви отримуєте професійну і кваліфіковану юридичну допомогу в своїй сфері діяльності.

02

Багаторічний досвід роботи адвоката дозволяє вирішити будь-яку проблему і труднощі, пов'язані з діяльністю компанії, на законних підставах.

03

Ведення переговорів. Адвокат має великий досвід роботи, що дозволяє вирішити конфлікт будь-якого рівня складності, з мінімальними втратами для підприємства.

04

Постійна практика і широкий кругозір допомагає знайти індивідуальний підхід до будь-якого виду діяльності.

05

Збереження адвокатської таємниці.

06

Статус фахівця дозволяє здійснювати захист підприємства в кримінальних справах і при адміністративному порушенні.

07

Формування безпечних умов для комерційної діяльності.

Обслуживание юридических лиц

Послуги адвоката по обслуговуванню юридичних осіб

Послуги з обслуговування юридичних осіб полягають в:

Адвокат забезпечує комплексне обслуговування юридичних осіб. Для кожного клієнта підбирається індивідуальний підхід в залежності від виду бізнесу.

Комплексне обслуговування допомагає завжди домогтися економічного ефекту. Також юридичні особи позбавляють себе від проблем, які пов’язані з утриманням персонального відділу юристів.

Записуйтеся на консультацію до адвоката, і він відповість на всі ваші запитання. Ви заощадите не тільки матеріальні засоби, але і час, моральні сили.


    БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

    Чи готові почати співпрацю?