Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Найчастіше при працевлаштуванні, реєстрації бізнесу, отриманні освіти у ВНЗ на території України іноземцям необхідно оформити дозвільні документи. Підтвердження законного перебування в нашій країні – тимчасовий вид на проживання.

Простому обивателю розібратися в нюансах міграційної служби дуже непросто. При необхідності швидкого оформлення документів рекомендовано звернутися за юридичною допомогою до нашого адвоката.

ID-карта тимчасової посвідки на проживання в Україні
ID-карта тимчасової посвідки на проживання в Україні

  Прикріпіть Заяву для отримання тимчасової посвідки на проживання*


  Послуга Вартість (грн.) Виконання робіт (робочих днів)
  Оформлення тимчасової посвідки на проживання в Україні 4000 від 15
  Оформлення тимчасової посвідки на проживання в Україні (під ключ) 6000 від 15
  Ми гарантуємо, що отриманий Вами результат Наших послуг, буде відповідати Вашим очікуванням і законодавчим вимогам.
  Увага

  У зв'язку з європейською інтеграцією України, міграційна служба перейшла на оформлення документів Європейського стандарту з підвищеними заходами безпеки. Це, одне з головних змін, які відбуваються в економіці і структурі документального обороту в Україні. Більшість небіометрічніх документів дуже легко підробити, також вони досить швидко зношуються, тому виготовлені в паперовому вигляді. Саме для того що б цього уникнути, ми перейшли на біометричну систему, яка дозволяє мати всю інформацію про людину в базах державних органах України.

  Перелік документів, необхідних для отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні

  Документ Надає клієнт Готують наші юристи
  Клопотання приймаючої сторони (встановленого зразка) так
  Оригінал паспорта або документа, що посвідчує особу так
  Копії сторінок паспорта або документа, що посвідчує особу, з особистими даними і візою так
  Нотаріально завірений переклад сторінки паспорта або документа, що посвідчує особу, з особистими даними так
  Документ, який є підставою для оформлення тимчасової посвідки на проживання так
  Квитанція про сплату держмита так
  Поліс медичного страхування так
  Копія виданої податковим органом довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (якщо є) так

  Біометрична система

  У нинішній час міграційна служба перейшла на біометричну систему з підвищеним рівнем захисту. Нововведення пов’язані з євроінтеграцією країни. Наш адвокат ретельно стежить за всіма змінами в законодавстві, удосконалює свої знання і навички. Вартість юридичних послуг є лояльною, при цьому позитивний результат гарантований.

  На сьогоднішній день Україна пропонує перспективні проекти для іноземців, що дозволяють на вигідних умовах відкривати бізнес, працевлаштуватися в сфері IT-технологій. Завдяки цьому підвищилася затребуваність послуги оформлення посвідки на проживання на тимчасовій основі. Наш адвокат, ознайомившись з усіма нюансами, підбере оптимальне підставу, надасть грамотну консультацію, в обмежений термін підготує документацію. При необхідності він допоможе відновити біометричний документ (в разі пошкодження або втрати). Процедура є максимально спрощеною, тому не займе багато часу.

  Важливо враховувати, що при оформленні документів нового покоління, в тому числі і тимчасової посвідки на проживанні з чіпом, не тільки фотографують іноземців, але і беруть відбитки пальців, цифровий підпис. Тому присутні клієнту в Державній міграційній службі України на даній процедурі потрібно в обов’язковому порядку.

  Юридичні послуги для іноземних громадян в міграційній сфері

  Наш адвокат пропонує послуги юридичного супроводу, захисту, вирішення спірних моментів. Він допоможе оформити тимчасовий вид на проживання без переплат. До переваг співпраці варто віднести наступні моменти:

  Наш адвокат допоможе розібратися в різних питаннях, які пов’язані з процедурою отримання тимчасової посвідки на проживання в Україні.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?