Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Шлюборозлучний процес є стресом, викликає негативні емоції, особливо якщо необхідно здійснити поділ спільного майна. Випадки, коли є шлюбний договір, зустрічаються вкрай рідко, тому вирішити спір мировою способом дуже складно. Оскільки не існує певної формули розрахунків, без юридичної допомоги не обійтися. Будь-який з подружжя може подати позовну заяву до суду про розподіл майна.

Наш адвокат має достатню кваліфікацію для вирішення сімейних спорів будь-якої складності на користь клієнта, а також володіє колосальним досвідом в даній сфері. Не варто зволікати з питанням розділу, оскільки зробити це можна протягом трьох років. Після цього суд може відхилити заяву, пославшись на минулий термін давності.

Раздел общего имущества супругов

Особливості поділу майна

Доходом сім’ї вважаються всі гроші, які чоловік і жінка отримують в процесі спільного життя, це:

Майном, яке було нажито в шлюбі і підлягає розподілу, є:


  В першу чергу визначається можливість задоволення фінансових потреб пари. Все відбувається в межах розумного. Доходи і активи подружжя проходять кількісну оцінку, після цього приймається рішення щодо майбутніх потреб подружжя, а також їхніх дітей. Важливим нюансом є повне і відверте оприлюднення майна перед судом. Не варто забувати, що проступки подружжя абсолютно не впливають на призначення часткою.

  У більшості випадків майно ділиться в рівних частках, незалежно від того, хто вносив гроші. Існує безліч нюансів і «підводних каменів», про які знає наш адвокат. Він успішно вирішить сімейні суперечки, якими б заплутаними вони не були.

  Як діляться борги при розлученні

  Важливо враховувати, що борги підлягають поділу в випадках, коли подружжя виступили созаемщиками. При цьому сума розподіляється пропорційно часткам у спільному майні. Якщо ж позику взяв один з подружжя, то це його особистий борг. В такому випадку кредитори або колектори не мають права вимагати виплати у другого чоловіка. Винятком є витрати позики на потреби сім’ї.

  Цивільний шлюб: яким чином ділиться майно

  Для пар, які проживають в цивільному шлюбі, також передбачений порядок розділу спільно нажитого майна. Фінансові розрахунки проводяться в індивідуальному порядку. При цьому враховуються інтереси сторін.

  Наш адвокат є кваліфікованим фахівцем по розділу майна. Для отримання консультації зв’яжіться з нами по телефону, який вказаний в розділі «Контакти».


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?