Поділ спільного майна подружжя
Шлюборозлучний процес є стресом, викликає негативні емоції, особливо якщо необхідно здійснити поділ спільного майна. Випадки, коли є шлюбний договір, зустрічаються вкрай рідко, тому вирішити спір мировою способом дуже складно. Оскільки не існує певної формули розрахунків, без юридичної допомоги не обійтися. Будь-який з подружжя може подати позовну заяву до суду про розподіл майна.
Наш адвокат має достатню кваліфікацію для вирішення сімейних спорів будь-якої складності на користь клієнта, а також володіє колосальним досвідом в даній сфері. Не варто зволікати з питанням розділу, оскільки зробити це можна протягом трьох років. Після цього суд може відхилити заяву, пославшись на минулий термін давності.

Особливості поділу майна
Доходом сім’ї вважаються всі гроші, які чоловік і жінка отримують в процесі спільного життя, це:
- виплати, пов'язані з роботою (зарплата, премія);
- доходи від підприємницької діяльності;
- гонорари;
- соціальні виплати.
Майном, яке було нажито в шлюбі і підлягає розподілу, є:
- нерухомість;
- транспорті засоби;
- меблі;
- техніка;
- речі загального користування;
- паї.
В першу чергу визначається можливість задоволення фінансових потреб пари. Все відбувається в межах розумного. Доходи і активи подружжя проходять кількісну оцінку, після цього приймається рішення щодо майбутніх потреб подружжя, а також їхніх дітей. Важливим нюансом є повне і відверте оприлюднення майна перед судом. Не варто забувати, що проступки подружжя абсолютно не впливають на призначення часткою.
У більшості випадків майно ділиться в рівних частках, незалежно від того, хто вносив гроші. Існує безліч нюансів і «підводних каменів», про які знає наш адвокат. Він успішно вирішить сімейні суперечки, якими б заплутаними вони не були.
Як діляться борги при розлученні
Важливо враховувати, що борги підлягають поділу в випадках, коли подружжя виступили созаемщиками. При цьому сума розподіляється пропорційно часткам у спільному майні. Якщо ж позику взяв один з подружжя, то це його особистий борг. В такому випадку кредитори або колектори не мають права вимагати виплати у другого чоловіка. Винятком є витрати позики на потреби сім’ї.
Цивільний шлюб: яким чином ділиться майно
Для пар, які проживають в цивільному шлюбі, також передбачений порядок розділу спільно нажитого майна. Фінансові розрахунки проводяться в індивідуальному порядку. При цьому враховуються інтереси сторін.
Наш адвокат є кваліфікованим фахівцем по розділу майна. Для отримання консультації зв’яжіться з нами по телефону, який вказаний в розділі «Контакти».