Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Кваліфікована юридична допомога виручає в різних конфліктних ситуаціях і мінімізує їх ризик виникнення. При дорожньо-транспортній пригоді обов’язковим аспектом є юридична консультація, так як фахівець обізнаний в основних нюансах законодавства.

Основні послуги авто-адвоката

До основних послуг авто-адвоката відноситься:

Найчастіше до послуг авто-адвоката звертаються при здійсненні або участі в дорожньо-транспортній пригоді. Тільки кваліфікований фахівець, який має досвід роботи, може надати професійну юридичну захист.

Услуги авто адвоката

У чому полягає робота авто-адвоката?

На законних підставах, авто-адвокат допомагає:

01

Визначити точну суму матеріального збитку, яка сформувалася в результаті ДТП.

02

Оформити документи для судового розгляду. Також він забезпечить юридичну і правовий захист клієнта в суді.

03

Стягнути матеріальні засоби з винуватця аварії або зі страхової компанії.

04

Вибрати надійний страховий організацію при оформленні автомобіля.

Як правило, аварії завжди призводять до матеріальних збитків. Постраждалій стороні необхідні кошти для ремонту автомобіля або для лікування. Але не завжди можливо стягнути суму заподіяної шкоди з винуватця. З цієї причини найкращим варіант – це довірити роботу кваліфікованого авто-адвокату. Спеціаліст самостійно проконтролює ведення справи відповідно до законодавчих норм.

Переваги послуг авто-адвоката

Часто клієнти звертаються до послуг авто-адвоката при спілкуванні з співробітниками поліції. На практиці зустрічаються випадки недобросовісних і нечесних взаємин між водієм і поліцією. Професійний адвокат допоможе вирішити конфліктну ситуацію, забезпечить правильність оформлення протоколу при вчиненні порушення.

При конфліктній ситуації на дорогах звертайтеся до послуг авто-адвоката, який надасть юридичну консультацію і відповість на всі запитання.


    БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

    Чи готові почати співпрацю?